Kızarıklık kabarma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kızarıklık kabarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızarıklık kabarma
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler iki kolumda da kaşıntı oluyor kızarıklık ve kabarık duruyor parmaklarımın üstünden kol dirseğime kadar neden olabilir acaba

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yedigin bişey dokunmuş olmasın bişeye alerjin varmı geçmiş olsun Nur
Sağol canım bildiğim kadarıyla yok geçen ay başladı ara ara tekrarlıyor bugün çok ağırdı güneşten yanınca dokununca bile ağırdır sızlar ya öyle acıyor canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurum bu bir haftadır bacaklarım kaşınıyor kabar oluyor doktor demir hapları için oluyor dedi
Bilemedim canım pul pul dökülüyor bazı yerleride acıyor

Fotoğraf paylaşabilir misin? Ürtiker mi oldun acaba stres falan yaptıysan?
Eve geçeyim atarım canım ürtiker nedir acaba tek stres yaptığım şey bu hafta direksiyon derslerim var o biraz kafama takılıyor ama bir ay önce başladı ara ara oluyor ama bugün çok kötü oldu ve dokununca acıyor güneş yanığı gibi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler iki kolumda da kaşıntı oluyor kızarıklık ve kabarık duruyor parmaklarımın üstünden kol dirseğime kadar neden olabilir acaba
Bı ara 2 hafta önce bana da oldu benimde vücudum da her yer kadındı kızardı kabardı kasidim kanadı minik minik yara oldu vs. Nedense sonra geçti bacaklarım falan nasıl kasiniyordu araştırdım vitamin kullanıyorum o da yapabiliyormus farklı bir rahatsizligin yoksa bizim kizlar kaşıntı yaptırmış olabilir 😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bı ara 2 hafta önce bana da oldu benimde vücudum da her yer kadındı kızardı kabardı kasidim kanadı minik minik yara oldu vs. Nedense sonra geçti bacaklarım falan nasıl kasiniyordu araştırdım vitamin kullanıyorum o da yapabiliyormus farklı bir rahatsizligin yoksa bizim kizlar kaşıntı yaptırmış olabilir 😂
Öylemi ya evet bende de minik minik kanadı ama vitamin falan birşey kullanmıyorum 😅😅

1631719227877..jpg

Ekli dosyalar

• 1631719270924..jpg
    1631719270924..jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 66
  • 1631719295283..jpg
    1631719295283..jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 61
  • 1631719330743..jpg
    1631719330743..jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 62