Kızarıklık kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nihle tarafından oluşturulan Kızarıklık kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızarıklık kaşıntı
Konbuyu başlatan Nihle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nihle

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 24 haftalık hamileyim ama bu iki hafta içerisinde gogusumde ve bacak aramda çok kaşıntı ve yanık gibi kizariklar oluştu önce kaşınıyor sonra yanıyor başına böyle bir şey gelen var mi ne. Yapmaliyim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 24 haftalık hamileyim ama bu iki hafta içerisinde gogusumde ve bacak aramda çok kaşıntı ve yanık gibi kizariklar oluştu önce kaşınıyor sonra yanıyor başına böyle bir şey gelen var mi ne. Yapmaliyim
Catlak olusmus canım cildini nemli tut sureklı zeytinyag sur kuru kalmasın kurudukca hem catlar hem kasınır

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun bu durumu en iyisi mi doktoruna sor o seni yönlendirir bir şeye belki alerjjin olmuştur ☺️

Nihle

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun bu durumu en iyisi mi doktoruna sor o seni yönlendirir bir şeye belki alerjjin olmuştu

Cnm geçmiş olsun bu durumu en iyisi mi doktoruna sor o seni yönlendirir bir şeye belki alerjjin olmuştur ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimin işi dolayısıyla Iğdır'da tüm ve bursa kolay kolay randevu bulamıyorum aile hekimine gittim oda hastaneye yönlendirdi ama randevu bulana kadar size sormak istedim belki bilen biri çıkar

M

melomelo55

Guest
Canım mantar aynısı bencede oldu travazol krem kullandım sağlık ocağına git istersen yada eczane para ile alabilirsin o kadar tatlı kaşınıyor dum ki artık kaniyordu hem sisiiodu hem kasiniodu hemde kizariodu

M

Merve cengiz

Guest
Uyuz salgını var benim gorumcem oldu kizariklik kaşıntı en büyük belirtisi uyuz testi yaptir hemen Allah korusun ilerlemesin acilden giris yap gerekirse hastaneye gebe oldugun icin öncelikli olursun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bir ara benimde göğsümün altı çok kaşınırdı ama geçti canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar