Sorum var Kizim su sesinden korkuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizim su sesinden korkuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizim su sesinden korkuyor
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar aysu 3 ayna gibi hep su sesinde.uyuyordu amma son zamanlar su sesi gelince cigriq atub agliyor evde suyu acarsam duyarsa hemen elerin cirparak gozlerni acib aglamaga basliyor banyo yapdigi zamanda su sesi gelerse aglamaga basluor normalmi?.sudan korkmasi?
Aaaa niye acaba kuzum ya

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aysu 3 ayna gibi hep su sesinde.uyuyordu amma son zamanlar su sesi gelince cigriq atub agliyor evde suyu acarsam duyarsa hemen elerin cirparak gozlerni acib aglamaga basliyor banyo yapdigi zamanda su sesi gelerse aglamaga basluor normalmi?.sudan korkmasi?
Korkmuş olabilir mi su sesiyle bişeyi bağdaştırmış olabilir mi. Benim oğlumda her akşam banyo yapardı hadi banyoya diyodum banyoya koşarak gidiyordu köyde babası yıkadı bikere çocuk şuan banyoda çığlık çığlığa

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Korkmuş olabilir mi su sesiyle bişeyi bağdaştırmış olabilir mi. Benim oğlumda her akşam banyo yapardı hadi banyoya diyodum banyoya koşarak gidiyordu köyde babası yıkadı bikere çocuk şuan banyoda çığlık çığlığa
Bilmemki belki korkmus yavrum bu durumda ne yapa bilirim?.senindemi oglusun korkuyor kiyamam ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar