Kızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Kızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003
Slm kızlar azranurum 9 aylık oldu nir sorunumuz var cevaplarsanız anne sütü içiyoruz çorba iciyordu kızım şimdi fazla çorba icmiyor zorla iciriyorum hep katı şeyler yiyor yumurta patates kek makarna yani simdi kabızlık yaşıyor duzelmiyor napsam ne yedirsem icirsem sizce ayrıca suyuda çok seviyor su içer yani bekliyorum cevaplarinizi
Zeytinyağı ver canım bnm kızımda muzu çok seviyor kabız oluyo oyzden zeytşnyağın faydası olur

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar azranurum 9 aylık oldu nir sorunumuz var cevaplarsanız anne sütü içiyoruz çorba iciyordu kızım şimdi fazla çorba icmiyor zorla iciriyorum hep katı şeyler yiyor yumurta patates kek makarna yani simdi kabızlık yaşıyor duzelmiyor napsam ne yedirsem icirsem sizce ayrıca suyuda çok seviyor su içer yani bekliyorum cevaplarinizi
Yediği içtiği şeylere biraz zeytinyağ damlat 10 güne kadar yapmaması normal kabul ediliyor cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayısı kompostosu da yapabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar