Sorum var Kızımın küvezdeki 8 'inci günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kızımın küvezdeki 8 'inci günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımın küvezdeki 8 'inci günü
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra'nın Annesi 👶🏻

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Bugün tam 8 gün oldu. Solunum sıkıntısı var yavrumun 36 haftalıkken doğdu. Belki bugün güzel haber alırım diye gittim kalbin kırık geri döndüm evime.. Acaba aranızda ciğerlerinde problemli bebek olup kaç gün küvezde kalan oldu mu? Bide herkesten kızım zeynep için bol bol dua istiyorum 😔
Canım benim kıyamam ben o küçük Zeynep'e Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum kuzum dualarım Zeynep'le🤲❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Mod
rank
Rabbim acil şifalar versin kuzum. Küvezde kalması bebeğin iyileşme durumuna bağlı kimininki 1 hafta kalır kimininki 2-3 ay. Belli olmaz yani

Bugün tam 8 gün oldu. Solunum sıkıntısı var yavrumun 36 haftalıkken doğdu. Belki bugün güzel haber alırım diye gittim kalbin kırık geri döndüm evime.. Acaba aranızda ciğerlerinde problemli bebek olup kaç gün küvezde kalan oldu mu? Bide herkesten kızım zeynep için bol bol dua istiyorum 😔
rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim merak etme çok küçük doğmamış inşallah iyileşir evine sağ salim döner

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ciğer geliştirici iğne vuruldun mu canım geçmiş olsun kilosu nedir bir an önce çıkar inşaallah 🤲

Yeni bebis

Kayıtlı Üye
rank
Zeynep bebise tez zamanda şifa olur rabbim korusun inşallah

Badegül

Kayıtlı Üye
rank

Kayra'nın Annesi 👶🏻

🔥 KAYRA ATEŞ 🔥
Mod
rank
Rabbim minik Zeynep e şafi ismi ile şifa versin inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız 🤲🏻♥️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-05-21
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.