Kizla yardim edermisiniz kotuyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Suden.az tarafından oluşturulan Kizla yardim edermisiniz kotuyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,804 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kizla yardim edermisiniz kotuyum
Konbuyu başlatan Suden.az
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 15 +4 ginluk gebeyim ilk 2 ay bulantim çöktü sonra tamamıyla kesildi şimdi yine başladı çok kötüyüm tamamıyla kesilip tekrar bulantim tavan yaptı normalmi bilen varmi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 15 +4 ginluk gebeyim ilk 2 ay bulantim çöktü sonra tamamıyla kesildi şimdi yine başladı çok kötüyüm tamamıyla kesilip tekrar bulantim tavan yaptı normalmi bilen varmi
Normal canım benimde sabah çok oluyor çıkarınca rahatlıyorum iki hamileliğimde de 9 ay yaşadım bulantı dayanamayacak noktoya gelirsen hastaneye git serum yapıyorlar rahatlıyorsun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım gayet normal 23 haftaya kadar çektim kuru mide bulantısını neler yemedim neler denemedim hiç biri kar etmedi tam geçti derken doğuma 18 gün var tekrar başladı gebelik de herşey oluyor işte 🙈

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benimde sabah çok oluyor çıkarınca rahatlıyorum iki hamileliğimde de 9 ay yaşadım bulantı dayanamayacak noktoya gelirsen hastaneye git serum yapıyorlar rahatlıyorsun
Tamam.canom çok saol bulantim kesildi diye seviniyordum yine basladi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gayet normal 23 haftaya kadar çektim kuru mide bulantısını neler yemedim neler denemedim hiç biri kar etmedi tam geçti derken doğuma 18 gün var tekrar başladı gebelik de herşey oluyor işte 🙈
Aynen gece uyaniyom bulantim yiyorum bulanti çıkarıyorum bulanti kendimden tiksindim.

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Bulantım Gayet normal canım.bende çok bulantı yaşadım nane limon iciyodum günde 3 bardak falan.fayda etmeyince doktorum prilam tablet verdi çok rahatladım.hamilelere önerilen bir ilaç.doktoruna bir danış istersen

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım 37 haftalık oldum başında sadece sabahları çektiğim bulantıyı bu günlerde ful yaşıyorum
Allah kolaylık versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bulantım Gayet normal canım.bende çok bulantı yaşadım nane limon iciyodum günde 3 bardak falan.fayda etmeyince doktorum prilam tablet verdi çok rahatladım.hamilelere önerilen bir ilaç.doktoruna bir danış istersen
Şuan kullanuyorum fayda vermefi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar