Sorum var Kizlar 1 yas cocuk gece mamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar 1 yas cocuk gece mamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 1 yas cocuk gece mamasi
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar kızım 15 aylik geceleri iki defa mama veriyorum internette okumuştum 1 yas bebegin gece beslenmesi hemen hemen olmuyor yaziyor ama benim kızım iki kere mama yiyiyor gece birde sık uyanıyor sizler geceleri tok tutan bir mama veriyor musunuz önerir misiniz
Canim verilmemesi gerekiyor tabiki, ama mama bebekleri biraz zor bırakıyor, ben bebeğime tok tutan bütün mamaları denedim ama işe yaramıyor, ancak uyutmaya yakın sakın mama verme yemek ver bir kap çorba yada tok tutacak birşeyler yoğurt ta olabilir, onun dışında gece kalkmaya devam ederler, gece kalkmamasi için yedi aylıkken alıştırmak gerekiyor muş, benim bebeğimde gece bazen iki bazen bir bazen üç bazen de hiç kalkmıyor

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Canim verilmemesi gerekiyor tabiki, ama mama bebekleri biraz zor bırakıyor, ben bebeğime tok tutan bütün mamaları denedim ama işe yaramıyor, ancak uyutmaya yakın sakın mama verme yemek ver bir kap çorba yada tok tutacak birşeyler yoğurt ta olabilir, onun dışında gece kalkmaya devam ederler, gece kalkmamasi için yedi aylıkken alıştırmak gerekiyor muş, benim bebeğimde gece bazen iki bazen bir bazen üç bazen de hiç kalkmıyor
Canim bende öyle yapıyorum uyutmaya yakın yemek fln veriyorum uyutuyorum sonrasında uyanıyor tekrar bu sefer de mama veriyorum uyuyor 4 saat sonra yine mama iciyor aptamil kullanıyoruz biz mama olarak nasıl yapicam bilmiyorum vazgeçmicek gibi mamadan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim bende öyle yapıyorum uyutmaya yakın yemek fln veriyorum uyutuyorum sonrasında uyanıyor tekrar bu sefer de mama veriyorum uyuyor 4 saat sonra yine mama iciyor aptamil kullanıyoruz biz mama olarak nasıl yapicam bilmiyorum vazgeçmicek gibi mamadan
Ben ogluma sut vermeye baslamistim bu aylarda canim ve her aksam kesintiisz icerdi yatmadan önce genede uyanmazdi asla sute alerjik bi durumu yoksa verebilirsin

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Ben ogluma sut vermeye baslamistim bu aylarda canim ve her aksam kesintiisz icerdi yatmadan önce genede uyanmazdi asla sute alerjik bi durumu yoksa verebilirsin
Ne güzel keşke benim kızım da içebilse canim sut bizim 2 aylıkdan beri süte alerjimiz vr bende 2 hafta boyunca sut veriyordum hatta bebe biskuvisi katıp veriyordum gece yine sürekli uyanırdı ve ishal yapmıştı baya bir zayıflama oldu mama geçtim tekrar.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kızım 15 aylik geceleri iki defa mama veriyorum internette okumuştum 1 yas bebegin gece beslenmesi hemen hemen olmuyor yaziyor ama benim kızım iki kere mama yiyiyor gece birde sık uyanıyor sizler geceleri tok tutan bir mama veriyor musunuz önerir misiniz
Kızım 17 aylık akşam bizle yemeğini yer sonrasında çerez meyve rutin hergün ama emziriyorum yatıyor gece bazen bir bazen iki defa kalkıyor. Biraz araştırdığım da geceleri mama süt vermek diş çürüklerine kulak enfeksiyonuna sebebiyet veriyormuş o yüzden mama vermek zorunda kalıyorsanız her gün su miktarını artırıp mama miktarını azaltın diyor. Çocuk doktorunun yazısıydı bu söylediklerim bende su vermeye başladım içiyor tekrar uyutuyor emmek istemesi azaldı canım sana da fikir olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim kızım 16 aylık uyumadan önce bir biberon süt içiyor normal süt bidaha da uyanmiyor canım tabi kaç ay önceden beri böyle çok şükür kızım geceleri uyanmiyor 9. Ayından beri canım sende alıştır gece beslenmesini bıraksın uykusu çok bölünür sonuçta artık bebek deil kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimki de öyle kalkıyor ama şöyle yap ben bazen uykudan kalkamadığim zaman biberona su koyuyorum gece yatmadan önce onu içiriyorum böylece uyanmiyor,sende öyle yaparsan üç gün sonra alışıyorlar artık uyanmamaya başlıyorlar, çünkü gece kalkınca su içeceğini biliyor 😀bende öyle yapıyorum işe yarıyor ama benimki inatçı bazen süt vermeyince uyumuyor , mama verme artık canım hem büyümüşte benimki de 17aylik , bende Aptamil veriyordum ama onuncu ayından sonra vermeyi kestim, sende süt verebilirsin ben şokta satılan çocuk devam sütünü veriyorum çokta memnunum,

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Uyku düzenini kuzum 7 ve 9 aylık arası alsitirman lazımdı bn Bebelac Gold kullanıyorum mama olarak kızımın uyku saati gelince mesela besigine koyuyorum eline bibironu veriyorum onu içiyie sonra bir iki mirildaniyr kendi kendine uyuyor bende o sıradan camdan gözlemliyorum onu mama içine kdsr oda yakın birdaha gece kalmıyor gece kalksa bile bir iki mirildaniyr yanına gitmiyince geri uykuya dalıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar