Kızlar 2aylik bebeğe rezene çayı verilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Kızlar 2aylik bebeğe rezene çayı verilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,229 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Kızlar 2aylik bebeğe rezene çayı verilirmi
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşe eyy

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sizde de işe yarar benim kullanmadigim damlaların sayısı belirsizdi tek çözümü rezenede buldum 😇
Aynen 3tane deisik damla denedim ama yok inşaallah işe yarar teşekkür ederim 😙
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben çörek otu yağı kullandım başka gaz ilacı almadım çok faydasını gördüm
Nasıl kullandınız onu masajdami yoksa icirdinizmi bebise öyleyse kaç damla verdiniz rezene fayda etmezse onuda deneyeyim

Gaz damlası fln ise yaramıyor çocuk sancidan ne uyuyor ne susuyor bı iki çay kaşığı versemmi veren oldumu hiç aranizda
Canim ben de verdim 1 çay kaşığı ama faydasını görmedim inşallah sende işe yarar.burda bı arkadaş vardı o söylemişti siringaya ılık su koy poposuna uzaktan sık ama içine değil bez değiştirir pozisyonda poposunu kaldır uzaktan damla damla yavaş yavaş poposuna doğru ılık suyu sık ben denedim hemen gazını cikarivermisti ama çok geç denedim bunu gaz sorunumuz çoktan bitmişti .ben ne ilaç kullandiysam banamisin demedi o gaz hiç gecmemisti canım şuan 4.5 aylık çok şükür gaz sorunu bitti inşallah sende işe yarar 🙏

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Gaz damlası fln ise yaramıyor çocuk sancidan ne uyuyor ne susuyor bı iki çay kaşığı versemmi veren oldumu hiç aranizda
Benim kızım da akşama kadar ağlıyor kolik her gün 2-3 çay kaşığı veriyorum ben hiçbir zararı yok tam tersi çok yararı var bende bio gaiya damlasını kullandım ama hiç memnun kalmadım kendimde iciyorum bebegede veriyorum

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben de verdim 1 çay kaşığı ama faydasını görmedim inşallah sende işe yarar.burda bı arkadaş vardı o söylemişti siringaya ılık su koy poposuna uzaktan sık ama içine değil bez değiştirir pozisyonda poposunu kaldır uzaktan damla damla yavaş yavaş poposuna doğru ılık suyu sık ben denedim hemen gazını cikarivermisti ama çok geç denedim bunu gaz sorunumuz çoktan bitmişti .ben ne ilaç kullandiysam banamisin demedi o gaz hiç gecmemisti canım şuan 4.5 aylık çok şükür gaz sorunu bitti inşallah sende işe yarar 🙏
Yaa değişik hiç duymadim deneyeceğim teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa değişik hiç duymadim deneyeceğim teşekkür ederim
Benim kızım da akşama kadar ağlıyor kolik her gün 2-3 çay kaşığı veriyorum ben hiçbir zararı yok tam tersi çok yararı var bende bio gaiya damlasını kullandım ama hiç memnun kalmadım kendimde iciyorum bebegede veriyorum
Biogai bende kullanıyorum ama sıfır etki ya rezene verdim bakalım şuan pek değişen bişe yok ama hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar