Kızlar 34 haftalık bebek kaç aylık olur tam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar 34 haftalık bebek kaç aylık olur tam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,709 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 34 haftalık bebek kaç aylık olur tam
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik 40 haftalık hesaplanıyor canım 42 haftalık değil olasıklar olabilir tabiki değişkenlik gösterebilir ama bazı anne adaylarında 🙃
Biliyorum cnm işte matematiksel hesapla 34 hafta 8.5 aylık oluyor internetten bakabilirsin ☺️ bu hafta işlerini çoğu kişi karistiyor arkadas dediği gibi herkese bir şey söylüyor ama bı ayda ,4 hafta varsa 34 hafta 8.5 demek benim hesabıma göre 😍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum cnm işte matematiksel hesapla 34 hafta 8.5 aylık oluyor internetten bakabilirsin ☺️ bu hafta işlerini çoğu kişi karistiyor arkadas dediği gibi herkese bir şey söylüyor ama bı ayda ,4 hafta varsa 34 hafta 8.5 demek benim hesabıma göre 😍
Her ay 4 hafta drğil 5 hafta olarakta görünüyor internette 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak yine dediğim gibi olmuş ben dediğiniz gibi hesaplıyorum öyle degiler diyor bazıları 1 ay 4 haft diyor anlamadım 😂
Bie ay 4hafta hesbından gitme cnım ozaman 10 ay 40.haftaya denk geliyor internette yazıyor hafta ay çizelgeleri vak istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar