Sorum var Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta

• Konbuyu başlatan Sevilaykaran
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilaykaran tarafından oluşturulan Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,453 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 7 hafta 3 günlük hamileyim mide bulantisindan ölüyorum hicbirsey yiyemiyorum sadece kqhvalti yapiyorum bu bulanti ne zaman geciyo kacinci hafta
Konbuyu başlatan Sevilaykaran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilaykaran

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte bulanti ne zaman gecer
Bende aynı sıkıntıyı yaşamıştım kuzucum. Prilam Dr diye Bi ilaç var hamileler için benim mucizevi ilacım gece yatmadan önce içiyorsun gün içinde bulantın olursa 1 tane daha içebiliyorsun bulantısı kesiyor. Doktorum sakıncası yok demişti ben 6. Ayıma kadar içtim ara ara hapı bırakayım demiştim ama hala devam ediyordu bulantım 6. Aydan sonra geçti benim ilacı da bırakmıştım. İçerisinde b12 takviyesi de var hapın. Doktoruna Bi danış istersen ben su içsem afedersin çıkartıyordum artık aglıyordum çok kötüydüm o ilaç kurtardı beni. Allah yardımcın olsun çok zor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar