Kızlar 7 haftalık cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlar 7 haftalık cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,166 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 7 haftalık cinsiyet
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar hep ilk haftalarda cinsiyet tahmini yapıyoruz. Örnek olması için benimkilerin resmini atıyorum.kese içinde Sağ tarafta duran olan oğlum (7haftalık) yine kese içinde sol tarafta olan kızım(6. Haftada). Arkadaşımında sağ tarafında duruyordu erkek olacağını öğrenmiştik.. bir teori olabilir ama cinsiyeti belli olan anneler de o hafta nerde durduğunu yazarlarsa teoirim belki desteklenir :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230202_142053_Photos.jpg
    Screenshot_20230202_142053_Photos.jpg
    647.9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230202_142149_Photos.jpg
    Screenshot_20230202_142149_Photos.jpg
    487.8 KB · Görüntüleme: 45

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba kızlar hep ilk haftalarda cinsiyet tahmini yapıyoruz. Örnek olması için benimkilerin resmini atıyorum.kese içinde Sağ tarafta duran olan oğlum (7haftalık) yine kese içinde sol tarafta olan kızım(6. Haftada). Arkadaşımında sağ tarafında duruyordu erkek olacağını öğrenmiştik.. bir teori olabilir ama cinsiyeti belli olan anneler de o hafta nerde durduğunu yazarlarsa teoirim belki desteklenir :)
masallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mantıklı bir teori cvplari bende merak ettim ben kızım sağda duruyordu ama 😍😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar