Kizlar aciil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydaysr tarafından oluşturulan Kizlar aciil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar aciil bakın
Konbuyu başlatan Seydaysr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaseminn

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun..bu aralar salgin var sanirim, bende yeni atlattim , hastayken 2 defa test yaptim ikiside negativ cikti.. burda bu semptomlari yasayip test yapip sonucunun negativ ciktigini soyleyen bir arkadasda oldu.. belki yazar o da.. cok tedirgin olmayin o yuzden fakat bu salgin nerden geldi bende cok merak ediyorum genel olarakda nedense hamileleri buluyor :(
Testim çıktı pozitifim malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Toz sumagi yogurda katip ye bunu bana doktor önermisti
Tamam canım

Çok geçmiş olsun canım ya inşallah değildir ama aynı corona gibi belirtileri olan bir hastalık salgını var kendimizi sanki corona zannediyoruz geçen bende çok kötüleştim aklıma corona geldi ama toparladım sonra inşallah değildir çok dikkat edelim elimizden geldiğince toplu ortamlara girmeyelim izole olalım gerekmedikçe çıkmayalım en azından doğuma kadar ben kendime böyle bir şart koydum tabi hastane harici dışarı çıkmıyorum artık
Canım pozitif çıktı sonuçlarım

Çok geçmiş olsun canım ya inşallah değildir ama aynı corona gibi belirtileri olan bir hastalık salgını var kendimizi sanki corona zannediyoruz geçen bende çok kötüleştim aklıma corona geldi ama toparladım sonra inşallah değildir çok dikkat edelim elimizden geldiğince toplu ortamlara girmeyelim izole olalım gerekmedikçe çıkmayalım en azından doğuma kadar ben kendime böyle bir şart koydum tabi hastane harici dışarı çıkmıyorum artık
32 . Hamilelik haftamda korona oldum sürekli C vitamini bol meyve sebze sıcak çay içtim çok şükür bebeğim sağlıklı doğdu ve şu an 3. Ayına girecek Allah izin verirse . Moral ve motivasyonunuzu bozmayın çok geçmiş olsun
Sağol canım

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamilelikte korona geçiren varmı varsa nasıl geçirdiniz galiba koranayim testim çıkmadı henüz öksürük boğaz ağrısı vücut ağrısı çekiyorum özellikle de belim çok ağrıyor siz evde alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler cevap verenlere
Canım öncelikle geçmiş olsun bende yeni geçirdim eklem ağrısı boğaz ağrısı halsizlik iştahsızlık sırtım etlerim sizliyordu ben 3 gün üst üste serum taktırdım 3 gün ara verdim bir tane daha taktırdım öyle toparladım yoksa mümkün deildi hem iştahsız hem yerimden kalkamayacak kadar halsizdim, evde yapabileceğin şeyler ıhlamur zencefil elma dilimli güzel bir çay yap balla tatlandir iç lavanta yağı varsa karnar suya damlat odana koy nefesini açar rahatlatır sarımsaklı yoğurt ye kemikli ılık sulu çorbalar yapmaya çalış iç bol su iç inşallah kolayca geçer bir kaç güne

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Testim çıktı pozitifim malesef

Tamam canım

Sağol canım
Ciddi olamazsin :( cok uzuldum yaaaa :( kac kiside boyle oldu negativ cikti hep pozitiv yazisini gorunce şok oldum :( nasilsin peki simdi kendini nasil hissediyorsun.. hamile olarak bu durumda sana ne tavsiye ettiler.. boyle bir durumla karsi karsiya kalirsak allah gostermesin ne gibi seyler yapmamiz gerekiyormus.. umarim hicbisey olmadan cabucak atlatirsin :( :( :(

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Ciddi olamazsin :( cok uzuldum yaaaa :( kac kiside boyle oldu negativ cikti hep pozitiv yazisini gorunce şok oldum :( nasilsin peki simdi kendini nasil hissediyorsun.. hamile olarak bu durumda sana ne tavsiye ettiler.. boyle bir durumla karsi karsiya kalirsak allah gostermesin ne gibi seyler yapmamiz gerekiyormus.. umarim hicbisey olmadan cabucak atlatirsin :( :( :(
İnsallah canım. İlk testim negatif çıktı bir gün sonra pozitif çıktı. Öksürük eklem ağrıları var sağlık bakanlığı aradı 1hafta dışarı çıkmayın dedi ilaç da vermiyorlarmis zaten evde çaylar meyveler öyle tedavi yöntemleri uyguluyorum

İnsallah canım. İlk testim negatif çıktı bir gün sonra pozitif çıktı. Öksürük eklem ağrıları var sağlık bakanlığı aradı 1hafta dışarı çıkmayın dedi ilaç da vermiyorlarmis zaten evde çaylar meyveler öyle tedavi yöntemleri

Canım inşallah korona değilsindir dun bende aynı şikayetlere gittim negatif çıktı bugun çok şükür ama tabi şikayetlerim devam ediyor bende ağrı için sırtıma sıcak su torbası koydum yanlışı yaptım bilmiyorum öksürük için balllı limonlu sıcak su içebilirsin onun dışında hamilelikte zararlı mı bilmem ama öksürüğü keçi boynuzu nu 2 3 parçaya ayırıp kaynatıyosun içiyorsun içine çok az bal öksürüğü geçiriyor Bi araştır hamilelik için uygun mu diye ağrılar için ancak parıl içebilirsin onun dışında aklıma bişey gelmiyor

Bu arada kaçıncı hafta ağrılar hamilelikte de olabiliyor çünlü
27 canım ama testim pozitif çıktı belirtiler koranaymis

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamilelikte korona geçiren varmı varsa nasıl geçirdiniz galiba koranayim testim çıkmadı henüz öksürük boğaz ağrısı vücut ağrısı çekiyorum özellikle de belim çok ağrıyor siz evde alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler cevap verenlere
Ben geçirdim canım çok ağır geçirdim hergun acillik oldum serum yedim hiç bir şey fayda etmedi en son çare doktor ilaç yazdı öyle iyileştim çok şükür bebegimide sağ salim kucama aldım on gün oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar