Kizlar aciil bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydaysr tarafından oluşturulan Kizlar aciil bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,524 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar aciil bakın
Konbuyu başlatan Seydaysr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaseminn

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamilelikte korona geçiren varmı varsa nasıl geçirdiniz galiba koranayim testim çıkmadı henüz öksürük boğaz ağrısı vücut ağrısı çekiyorum özellikle de belim çok ağrıyor siz evde alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler cevap verenlere

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamilelikte korona geçiren varmı varsa nasıl geçirdiniz galiba koranayim testim çıkmadı henüz öksürük boğaz ağrısı vücut ağrısı çekiyorum özellikle de belim çok ağrıyor siz evde alternatif ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler cevap verenlere
Cok gecmis olsun..bu aralar salgin var sanirim, bende yeni atlattim , hastayken 2 defa test yaptim ikiside negativ cikti.. burda bu semptomlari yasayip test yapip sonucunun negativ ciktigini soyleyen bir arkadasda oldu.. belki yazar o da.. cok tedirgin olmayin o yuzden fakat bu salgin nerden geldi bende cok merak ediyorum genel olarakda nedense hamileleri buluyor :(

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Acaba bende korona oldum ilk önce bogazim ağrıdı şimdi ise basım catliyo sanki Allah şifa versin bizlere

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah korona değilsindir dun bende aynı şikayetlere gittim negatif çıktı bugun çok şükür ama tabi şikayetlerim devam ediyor bende ağrı için sırtıma sıcak su torbası koydum yanlışı yaptım bilmiyorum öksürük için balllı limonlu sıcak su içebilirsin onun dışında hamilelikte zararlı mı bilmem ama öksürüğü keçi boynuzu nu 2 3 parçaya ayırıp kaynatıyosun içiyorsun içine çok az bal öksürüğü geçiriyor Bi araştır hamilelik için uygun mu diye ağrılar için ancak parıl içebilirsin onun dışında aklıma bişey gelmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada kaçıncı hafta ağrılar hamilelikte de olabiliyor çünlü

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Canım meraba öncelikle çok geçmiş olsun ben geçirdim maalesef bir ay önce hemde hiç aşısız yakalandım çok korktum bebeğimi kaybedicem diye ama Cok şükür atlattim.Esim uzman olduğundan o getirdi banada malesef ki.Ama şunu diyebilirim kesinlikle kivi ve turşu suyu ben sadece bunlarla bir haftada atlattım inanılmaz bir baş ağrısı kas ağrısı çektim

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Canım meraba öncelikle çok geçmiş olsun ben geçirdim maalesef bir ay önce hemde hiç aşısız yakalandım çok korktum bebeğimi kaybedicem diye ama Cok şükür atlattim.Esim uzman olduğundan o getirdi banada malesef ki.Ama şunu diyebilirim kesinlikle kivi ve turşu suyu ben sadece bunlarla bir haftada atlattım inanılmaz bir baş ağrısı kas ağrısı çektim
Rabbim birdaha yaşatmasın inşallah peki Bi sıkıntı kaldım herkez diyo ya korona dan sonra şu hasar kaldı bu hasar kaldı diye

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim birdaha yaşatmasın inşallah peki Bi sıkıntı kaldım herkez diyo ya korona dan sonra şu hasar kaldı bu hasar kaldı diye
Yok yok hemen kontrole gittim hiç bişey yok dediler,zaten aile hekimin arıyor ama ilaç vermiyorlar sadece parol kullandım ben günde iki kez attım,korona olunca sürekli hareketsiz kalmayın ben öyle yaptım ağzıma sevmesemde hep biseyler attım bana öyle geliyor ki bu hastalığgin şifası bolca herşeyden yemek salata çok yedim sarımsaklı yoğurt kivi ve her gün turşu suyu içtim yarım bardak

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok hemen kontrole gittim hiç bişey yok dediler,zaten aile hekimin arıyor ama ilaç vermiyorlar sadece parol kullandım ben günde iki kez attım,korona olunca sürekli hareketsiz kalmayın ben öyle yaptım ağzıma sevmesemde hep biseyler attım bana öyle geliyor ki bu hastalığgin şifası bolca herşeyden yemek salata çok yedim sarımsaklı yoğurt kivi ve her gün turşu suyu içtim yarım bardak
Çok şükür atlatmışsınız rabbim bebeğinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bide aşısız atlatmak harika yani siz baya iyi bakmışsınızz kendinize rabbim birdaha yaşatmasın inşallah rabbim burun hamileler anneleri korusun aminn 😊🧿

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür atlatmışsınız rabbim bebeğinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bide aşısız atlatmak harika yani siz baya iyi bakmışsınızz kendinize rabbim birdaha yaşatmasın inşallah rabbim burun hamileler anneleri korusun aminn 😊🧿
Amin canım çok saolasin Allah razı olsun çok kötü bı surec valla hem karantina hem ne olucam korkusu kendinden çok bebeği düşünüyor insan.Ama dediğim gibi vitamin verecek herşeyden yemek ağzı hiç boş bırakmamak çözümü😊eşim karabiber tarçın ve pekmezi karıştırıp iciriyordu zorla buda koca karı ilacı diye dalga geçiyordu onu da tavsiye ederim😊😃

E

Esra'nın Efesi

Guest
Öncelikle hayırlı sabahlar olsun .Aranıza yeni katıldım.yaklaşık 5 gündür benimde aynı şikayetlerim vardı negatif çıkıyor fakat virüs olduğuna eminim ben .tat ve koku tamamen yok .Gebeliğin henüz başlarındayım ben çok kötü geçiriyorum her neyse salgın mıdır nedir.Hastaneye gittim parol vb.serum taktılar nefes alamadım.hava taktılar .Aslına bakarsan Allah bi şekil bebişlerimizi korur için rahat olsun .ıhlamur ballı su devaam 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar