Kızlar acil bakabilir misiniz😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanife Şeyan tarafından oluşturulan Kızlar acil bakabilir misiniz😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 416 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakabilir misiniz😢
Konbuyu başlatan Hanife Şeyan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben size bişey sormak istiyorum bu benim ikinci gebeliğim fakat kızımda hiç böyle bişey yaşamamıştım. 16 haftalık hamileyim son 4 gündür kahverengi kanamam var ama böyle adet olmuşum gibi fakat kırmızı değil kahverengi ilk gördüğümde acile gittim alttan muayene yaptı doktor da gördü ultrasona yolladı bebeğim yaşıyordu doktor normal bebek iyi diyip yolladı aranızda benim gibi olan ve sebebini bilen var mı gerçekten çok korkuyorum 2 düşük yaptım bunu da kaybetmek istemiyorum lütfen bilgisi olan yazsın kusura bakmayın uzun oldu biraz

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm herkezde lekelenme , kanama farklı nedenlerden olabilir ,benim başıma da geldi o haftalarda kesinliklikle istirat etmeni öneriyorum iş yapma sakın

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben size bişey sormak istiyorum bu benim ikinci gebeliğim fakat kızımda hiç böyle bişey yaşamamıştım. 16 haftalık hamileyim son 4 gündür kahverengi kanamam var ama böyle adet olmuşum gibi fakat kırmızı değil kahverengi ilk gördüğümde acile gittim alttan muayene yaptı doktor da gördü ultrasona yolladı bebeğim yaşıyordu doktor normal bebek iyi diyip yolladı aranızda benim gibi olan ve sebebini bilen var mı gerçekten çok korkuyorum 2 düşük yaptım bunu da kaybetmek istemiyorum lütfen bilgisi olan yazsın kusura bakmayın uzun oldu biraz
Bende iki damla kanama oldu kocan suyunu bile ayağına getircek dedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar