Sorum var Kızlar acil bakabilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya Ayaz tarafından oluşturulan Kızlar acil bakabilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,002 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakabilir misiniz
Konbuyu başlatan Hülya Ayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya Ayaz

Kayıtlı Üye
rank
Kaş hafdalıksın kuzum kendi sancın olmadığnda suni sancı veriyolar suyun falan geldimi ?
37 haftaligim canım kendi sancım az diye vermediler sancim biraz daha cogalmasi lazim miş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suni sancı vermediler mi peki kuzum
Maalesef vermediler kendi sancım az olduğu için biraz daha kendi sancin çoğalması lazim dediler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
37 haftaligim canım kendi sancım az diye vermediler sancim biraz daha cogalmasi lazim miş

Maalesef vermediler kendi sancım az olduğu için biraz daha kendi sancin çoğalması lazim dediler
Anladım kuzum verirler ama merak etme sen boş bol haraket et canım.

Korkma ilk doğumun ise açılma yavaş yavaş olur canım enfeksiyon vs kapmaxkğın sürece yafa bebeğin suyu gelmediği sürece kimse sezeryana alamaz seni hakkında hayırlısı olsun rabbim bir avazda kurtarsın inslahh 🤲🏻

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Anladım canım sen bol bol haraket et acılman çoğalsın sancı gelsin Allah yardımcın olsun kuzum benim de ilk gebeliyimde 5. 6cm açılma vardı ama sancım yokdu sonradan geldi sancı İnşaAllah sende de sancı gelir açılman çabuk olur bir avazda kurtulursun 🙏🤲

C

Cerenelif30

Guest
Kızlar kontrole gitmiştim 3 cm acilmam var dedi doktor ama sancılarım az olduğu için ilerlemiyor başına gelen varmı yada ne yapmalıyım korkuyorum 😟😟
Benim oldu canım 1 ay önce doğum yaptım.. Sancılarım vardı ama 1 cm acılma vardı tekrar eve gönderdi doktorlar .. 22 saat sancı cektim..
Sık sık duşa gir cok ama cok yardımcı oluyor.. Merak etme zamanla coğalacak sancıların sen sadece sakin ol sancılar yavas yavas artacaktır.. Kaç dk da bi geliyo sancın?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar