Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asafim kalbim

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 11 aylık bebeğime kırmızı erik olur ya ondan verdim eline yemesi için yedikten sonra kollarında var karnın da alerji gibi kirmiziliklar olmusmaya başladı evde alerji için krem ve şurup vardı verdim sizce bişey olur mu

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 11 aylık bebeğime kırmızı erik olur ya ondan verdim eline yemesi için yedikten sonra kollarında var karnın da alerji gibi kirmiziliklar olmusmaya başladı evde alerji için krem ve şurup vardı verdim sizce bişey olur mu
Kafana göre ilaç veremezsin ki 🤦🏻‍♀️. Verdikten sonra bize sorman saçma zaten bir şey olduysa bile olmuştur. Bundan sonra bebeğin için yazılmayan hiç bir ilacı ons verme

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bence kkrem yeterli olurdu şurup vermeseydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence kkrem yeterli olurdu şurup vermeseydin

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kafana göre ilaç veremezsin ki 🤦🏻‍♀️. Verdikten sonra bize sorman saçma zaten bir şey olduysa bile olmuştur. Bundan sonra bebeğin için yazılmayan hiç bir ilacı ons verme
Canım yok öyle kafama göre değil 1 ay önce tekrar bir alerjisi olmuştu doktor yazmıştı krem ve şurubu alerjisi olduğu zaman verirsin diye onu verdim ama sabahına geçti

Canım yok öyle kafama göre değil 1 ay önce tekrar bir alerjisi olmuştu doktor yazmıştı krem ve şurubu alerjisi olduğu zaman verirsin diye onu verdim ama sabahına geçti
Alerjisi olursa verirsin dediği ilacı verdiysen sorun yok doktorun daha iyi bilir canım biz burada doktor değiliz bilemeyiz başkalarının dediği ilacı da kullanma doktoruna sormadan

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar