Sorum var Kizlar acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde inci.Derya Nefesimsiz tarafından oluşturulan Kizlar acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan inci.Derya Nefesimsiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Bende son adet 20 mart 2022
34 hafta 6 gun gebe olmam gerekli amma usm doktora gittiyimde 31 hafta gosteriyo 3 hafta geriymis oğle soğluyolar hic boyle bisey oldumu sizde?
Bakuden selamlar
Canım geç yumurtlama olmustur ultrason tarihi doğrudur benim 2 hamileliğim de öyle oldu korkulacak bisey değil gayet normal bir durum

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2 ci hamileliğim sezeryam doğuracağim için kaç hafta olmasi gerekli canim?
Bi sıkıntı olmazsa 39.haftayabkadar bekletiyorlar ama genelde 38.haftada alıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de 2 ci hamileliğim sezeryam doğuracağim için kaç hafta olmasi gerekli canim?
Hem daha var doğuma gereksiz şeylere kafa yorma kuzum iyi düşün iyi olsun vaktiyle gelirde bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem daha var doğuma gereksiz şeylere kafa yorma kuzum iyi düşün iyi olsun vaktiyle gelirde bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende son adet 20 mart 2022
34 hafta 6 gun gebe olmam gerekli amma usm doktora gittiyimde 31 hafta gosteriyo 3 hafta geriymis oğle soğluyolar hic boyle bisey oldumu sizde?
Bakuden selamlar
aramiza xos geldin gec dolenme olub canim ona gore geri qalib burda hele olub usagi saglam doglan coxdur narahat olma.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar