Kizlar acil bakin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabişs04 tarafından oluşturulan Kizlar acil bakin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakin lutfen
Konbuyu başlatan Rabişs04
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Dün alttan muane oldum açılma yoktu nts de sanci yoktu . Ama eve geldikten sonra aksama doğru sancilarim başladı gece uyuyamadim yarim saatte bir geliyor böyle bir ağrı olamaz bir dakika sayıyorum geçiyor ikinci gebeliğim çok tuhafim bu sancıları alttan muyaneden sonra yasayan var mı hala bile ara ara geliyor bu sancılar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenınce gecmıyorsa ve her sancı daha siddetli geliyorsa dogum sancısıdır canım duzenlı aralıklarla giriyorsa doktora gitmelısın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Dün alttan muane oldum açılma yoktu nts de sanci yoktu . Ama eve geldikten sonra aksama doğru sancilarim başladı gece uyuyamadim yarim saatte bir geliyor böyle bir ağrı olamaz bir dakika sayıyorum geçiyor ikinci gebeliğim çok tuhafim bu sancıları alttan muyaneden sonra yasayan var mı hala bile ara ara geliyor bu sancılar
Geçmiyor artıyorsa doğum başlamıştır

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
AA çok sevindim iyi misin bebek iyi mi
Hamdolsun ya bir saat sürse de doğumum çok şükür iyiyz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenınce gecmıyorsa ve her sancı daha siddetli geliyorsa dogum sancısıdır canım duzenlı aralıklarla giriyorsa doktora gitmelısın
Sabah öğleden sonra üç buçuk felan di suyum geldi geldik hemen doguma aldılar ikinci gebeliğim olmasına rağmen doğurmakta çok zorlandım bir 5 te dlhima aldılar 5 elli gece doğumum oldu acisiyla tatlisyla hamdolsun kavuştum şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah öğleden sonra üç buçuk felan di suyum geldi geldik hemen doguma aldılar ikinci gebeliğim olmasına rağmen doğurmakta çok zorlandım bir 5 te dlhima aldılar 5 elli gece doğumum oldu acisiyla tatlisyla hamdolsun kavuştum şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar