Kızlar acil bir durum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kaderkader tarafından oluşturulan Kızlar acil bir durum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 912 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar acil bir durum var
Konbuyu başlatan Kaderkader
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim 2 ci gebelik ve alt bölgede vajina kısmında ve etrafında çok şiddetli ağrım var oturmakta zorlanıyorum ilk defa böyle neden olmuş olabilir ciddi bir durum varmıdır acaba yaşayan varmı ?

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık hamileyim 2 ci gebelik ve alt bölgede vajina kısmında ve etrafında çok şiddetli ağrım var oturmakta zorlanıyorum ilk defa böyle neden olmuş olabilir ciddi bir durum varmıdır acaba yaşayan varmı ?
Az önce aynı soruyu sordm canm 26 haftalğm bendede var 2.hamllğim doktor sorn yok dedi magnezym kullanıom

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Az önce aynı soruyu sordm canm 26 haftalğm bendede var 2.hamllğim doktor sorn yok dedi magnezym kullanıom
2 ci hamileyim ve bunda ilk defa böyle oldu bayadir pek oturamiyorum yatmak zorunda kalıyorum benim doktor birşey demedi bebekte hiçbir sorun olmadığı için

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2. Gebelik 29 haftalık benim de oluyor doktor normal demişti.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Erken başlamış sende de o ağrılar canım. Bende çok çektim o ağrı sancılardan doğurana kadar. Bazen öyle bir hâl alıyordu ki doğuracağım sanıyordum. Magnezyum verdi Dr onu kullandım başlarda iyi geliyordu ama sonradan onunda etkisi olmamaya başladı. Her seferinde normal diyordu drum. Her gebelikten sonra vücut biraz daha deforme oluyor öncekilerle aynı olmaz normal ağrılarının fazla olması diyordu. Dediği gibi bir sıkıntı olmadı bende. Ama yine de dikkat et. Yakın zamanda kontrele gitmediysen bi dra görün istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar