Kızlar acil cevap verirmisnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmaberen tarafından oluşturulan Kızlar acil cevap verirmisnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil cevap verirmisnz
Konbuyu başlatan Fatmaberen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meka

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 haftalık gebeyim gün içerisinde gece nomalde saga sola yatıyorum döndügümde bıçak saplanır gibi oluyor bu gecede oldu ani hareket yaptım bebege bişey olurmu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 haftalık gebeyim gün içerisinde gece nomalde saga sola yatıyorum döndügümde bıçak saplanır gibi oluyor bu gecede oldu ani hareket yaptım bebege bişey olurmu
Aynı haftadayız dikkat et canım olmaz birşey inşallah yinede için rahat etmezse bir doktoruna görün istersen

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayız dikkat et canım olmaz birşey inşallah yinede için rahat etmezse bir doktoruna görün istersen
Ayın 9 da randevum var zatn bebeiş geziyor hafif hafif
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben 34 haftaligim bende de oluyo gece uyurken özellikle oluyo doktor normal dedi ama sen yine de bir doktoruna danis geçmiş olsun
Ben uyurken bacagımı çok çekiyorum karnıma doğru inş bi sıkıntı yoktur bilginiz için teşekkür ederim 😍

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 haftalık gebeyim gün içerisinde gece nomalde saga sola yatıyorum döndügümde bıçak saplanır gibi oluyor bu gecede oldu ani hareket yaptım bebege bişey olurmu.

Bendədə oluyo.Amma tək uzandımda diyil gün erzində ani şəkildə oluyu.

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende o haftalarda sabah uyaninca yataktan bir anda kalkerken bir tarafima bicak saplanir gibi oluyordu tekrar oturup bekleyince 30 saniye felan geciyordu. Doktora soyledim hatta ama birsey demedi. Simdi gecti o agrilar

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Be
Canim bende o haftalarda sabah uyaninca yataktan bir anda kalkerken bir tarafima bicak saplanir gibi oluyordu tekrar oturup bekleyince 30 saniye felan geciyordu. Doktora soyledim hatta ama birsey demedi. Sim

Aynı şeyi bende yaşadım korkma ani kalkma yataktan yavaş hareket et
Benim bebek sürekli kendini köşelerde topluyor onda da oluyor herlade hep köşelerde bana batıyor resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar