Sorum var Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,911 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dogumlariniz nasıl geçmişti nasıl başlamıştı sancı olsun nişan olsun suyu olsun bel ağrısı kasik flan acil olarak bana bilgi verir msniz lütfen dünden beri baya kötüyüm de canlarım emin olmadan hastaneye gitmek istemiyorum yaaa😔😔
Canım doğumdan bir gün önce âdet sancısı gibi ağrım oldu normalden daha sık tuvaletim geldi vajinamda Ağrı ve baskı oldu karnım sertleşti sabahına da biraz kan geldi sonra Nişan geldi kuzum hastanede de suyum geldi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar dogumlariniz nasıl geçmişti nasıl başlamıştı sancı olsun nişan olsun suyu olsun bel ağrısı kasik flan acil olarak bana bilgi verir msniz lütfen dünden beri baya kötüyüm de canlarım emin olmadan hastaneye gitmek istemiyorum yaaa😔😔
Benim 2 hafta da 2 kez suyum geldi en son gelmesinde hastaneye yattım sancım da vardı belden başlıyordu kasıklarıma doğru giriyordu sancılar canım kendi sancım çok başkaydı böyle aniden girince vajınamın üstğne ne oturabiliypr neden yatabiliyordum aniden sancı ile kendimi kasıyordum ama nasibinizde sezaryan varmış.... Sen nasılsın canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende öyle bir sancı olmadı doğum zamanı kontrole girmişdim bende doğumdan 2hafda önce açılma olmuşdu sonra yatdım yeni kalkmışdım doktorum çağırdı kontrole gitdiyimde sancı yokdu ama sanki yürüken çocuğu başı aşağdaymışki hiss ederdim yüryemezdim doktora bakdığında 2parmakdan çok açılmam vardı sonra bir günden cok sancı çekdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende öyle bir sancı olmadı doğum zamanı kontrole girmişdim bende doğumdan 2hafda önce açılma olmuşdu sonra yatdım yeni kalkmışdım doktorum çağırdı kontrole gitdiyimde sancı yokdu ama sanki yürüken çocuğu başı aşağdaymışki hiss ederdim yüryemezdim doktora bakdığında 2parmakdan çok açılmam vardı sonra bir günden cok sancı çekdim
Ne nişan nede suyum gelmedi hasdanede doktor patlatdı suyumu

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim son zamanlara doğru hafif ağrım oluyordu ama cekilmiycek gibi değildi. Sonra Nisan geldikten 2 gün sonra bir günde ağrım belden girdi sabah ama sık değildi sonra sancılar iyice sıklaştı. 5 dk bı geliyordu. İyice agirlastim hastane için üstümü bile giyinemedim sancidan ağlıyordum tuvalete biriyim bı dedim sonkez kan geldi. Dedim ki artık doğum başlıyor. 6.30 hastaneye yola çıktık. Ama yol bitmek bilmedi benim için hastaneye gittiğimizde bı o kadarda acilde beklettiler beni grev gününe denk geldim. Sonra acil strateji odasına alıp muayene edicekler ama ben terlekli sandalyeden kalkıp sedyeye uzanamiyorum bebek o kadar aşağı inmiş. Kıyafetlerimi çıkarırken suyum geldi doktor muayene etti bebek kafası gözüküyor sakın ıkınma dedi. Koştur koştur doğum haneye götürdüler. Aynı zmaanda sakın ıkınma sakın diyor doktorlarda. Sonra doğum kısa sürdü. Evde sancimi cekicem diyordum hep ikinci doğumda öylede oldu çok şükür. Sende evde çek sancini sancın siklasinca yani 5 dkk bı gelince hastaneye git canım hemen doğum yaparsin ins

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumdan bir gün önce âdet sancısı gibi ağrım oldu normalden daha sık tuvaletim geldi vajinamda Ağrı ve baskı oldu karnım sertleşti sabahına da biraz kan geldi sonra Nişan geldi kuzum hastanede de suyum geldi
Kuzum bir saat önce bende kahverengi sümüksu biraz kana yakın birsey geldi peçeteye omu nişan oluyor bilemedim bende diğerlerinde suyum da kanamam da hiç gelmedi kuzum bilemiyorum şuan belim de gidip gelen çok ağrım var arada kasıklarımda batma ve kasılma oluyor cnm ama belimin ağrısı hepsini bastırıyor yemek ağzıma suremiyorum midem bulanıyor ve yanıyor boş gurultu var idrara çıkıyorum ama acıyor gibi ve su dahi içemiyorum bu ne oluyor anlayamıyorum ağlamaktan helak oldum yaa cnm

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim gece 12 gibi hafif sancılarım vardı duş aldım uyudum 1 saat sonra sancıyla uyandım belimden kasıklarıma doğru sancı giriyordu sabah 5 e kadar evin içinde gezdim en son dayanamadım eşim ve abimle hastaneye gittik 7 cm açılmam olmuştu direk doğuma alındım doğumhane kapısında suyum geldi ilk gebeliğimdede sadece suyum gelmişti sonradan sancı başladı

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 hafta da 2 kez suyum geldi en son gelmesinde hastaneye yattım sancım da vardı belden başlıyordu kasıklarıma doğru giriyordu sancılar canım kendi sancım çok başkaydı böyle aniden girince vajınamın üstğne ne oturabiliypr neden yatabiliyordum aniden sancı ile kendimi kasıyordum ama nasibinizde sezaryan varmış.... Sen nasılsın canım
Cok kötüyüm kuzum bende kasılmalar bel ağrıları ölüyorum resmen gelip gidiyor ama böyle çok doğum sancısı olmadan gitmek istemiyorum ztn alttan muayene edildikten sonra böyle oldum kuzum

Ne nişan nede suyum gelmedi hasdanede doktor patlatdı suyumu
Cok gecmis olsun kuzum benim durum ne anlayamıyorum ki tam sancı olmadan da gitmek istemiyorum çok korkuyorum cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok kötüyüm kuzum bende kasılmalar bel ağrıları ölüyorum resmen gelip gidiyor ama böyle çok doğum sancısı olmadan gitmek istemiyorum ztn alttan muayene edildikten sonra böyle oldum kuzum

Cok gecmis olsun kuzum benim durum ne anlayamıyorum ki tam sancı olmadan da gitmek istemiyorum çok korkuyorum cnm
Ya acaba doğumu mu tetikledi ki 🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim son zamanlara doğru hafif ağrım oluyordu ama cekilmiycek gibi değildi. Sonra Nisan geldikten 2 gün sonra bir günde ağrım belden girdi sabah ama sık değildi sonra sancılar iyice sıklaştı. 5 dk bı geliyordu. İyice agirlastim hastane için üstümü bile giyinemedim sancidan ağlıyordum tuvalete biriyim bı dedim sonkez kan geldi. Dedim ki artık doğum başlıyor. 6.30 hastaneye yola çıktık. Ama yol bitmek bilmedi benim için hastaneye gittiğimizde bı o kadarda acilde beklettiler beni grev gününe denk geldim. Sonra acil strateji odasına alıp muayene edicekler ama ben terlekli sandalyeden kalkıp sedyeye uzanamiyorum bebek o kadar aşağı inmiş. Kıyafetlerimi çıkarırken suyum geldi doktor muayene etti bebek kafası gözüküyor sakın ıkınma dedi. Koştur koştur doğum haneye götürdüler. Aynı zmaanda sakın ıkınma sakın diyor doktorlarda. Sonra doğum kısa sürdü. Evde sancimi cekicem diyordum hep ikinci doğumda öylede oldu çok şükür. Sende evde çek sancini sancın siklasinca yani 5 dkk bı gelince hastaneye git canım hemen doğum yaparsin ins
İns kuzum çok sagl benim korkum bebise birsey olur diye haftası çok küçük cnm ya ve bel ağrım çok fazla afedersin büyük abdestim var yapamıyor gibi kasılma oluyor ama öyle dayanamayacak kadar dgl gelip gidiyor kuzum geldikçe ağlıyorum hemen gitmek istemiyorum hastaneye diğer ikisi kolay olmuştu buda inş böyle olur balım ya

Benim gece 12 gibi hafif sancılarım vardı duş aldım uyudum 1 saat sonra sancıyla uyandım belimden kasıklarıma doğru sancı giriyordu sabah 5 e kadar evin içinde gezdim en son dayanamadım eşim ve abimle hastaneye gittik 7 cm açılmam olmuştu direk doğuma alındım doğumhane kapısında suyum geldi ilk gebeliğimdede sadece suyum gelmişti sonradan sancı başladı
Cok gecmis olsun kuzum duşa girmeye korkuyorum ben acil bir durum olur diye şuan arada geçiyor yatıyorum sonra ağrı geri başlıyor enfeksiyon da vardı ya ondan mı oldu ilaç antibiyotik başladım ondan mı oldu tam anlam veremiyorum ki haftam da daha 35+1 kuzum ya bide bebek çok hareketli sürekli itekliyor ve kasıyor bugn özellikle de kasigima doğru

Ya acaba doğumu mu tetikledi ki 🤦🏻‍♀️
Bilmiyorum kuzum daha çok erken hala kahverengi leke de geliyor arada tuvaletimden sonra peçeteye de sümüksu şeyler geliyor anlam veremiyorum çocuk hareketleri iyi cnm baya itekleyip kasıyor ama bel ağrım var kopuyor sanki belim ikiye ayrılacak gibi panik te oluyorum ağlıyorum offf şaşırdim ne yapsam bilemedim ağrı kesici de içmedim ne olur ne olmaz diye kuzum yaa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar