Sorum var Kızlar acil doğum hakkında

• Konbuyu başlatan Yelizzz
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yelizzz tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 565 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum hakkında
Konbuyu başlatan Yelizzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Y

Yelizzz

Guest
Anneler biz 38.haftada doktora gittik şuan ağrı sancı hiç bişey yok bu Perşembe tekrar gidicez 39 da eğer hâlâ yoksa doktorumuz 4 temmuza yatış kararı verdi ama suni sancı yada sezeryan kararını bize bıraktı açıkçası suni sancı hakkında iyi şeyler duymadım daha ilk gebelik sizlere danışmak istedim bebek ağırlığı şuan 3600 gram

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anneler biz 38.haftada doktora gittik şuan ağrı sancı hiç bişey yok bu Perşembe tekrar gidicez 39 da eğer hâlâ yoksa doktorumuz 4 temmuza yatış kararı verdi ama suni sancı yada sezeryan kararını bize bıraktı açıkçası suni sancı hakkında iyi şeyler duymadım daha ilk gebelik sizlere danışmak istedim bebek ağırlığı şuan 3600 gram
Doğsa bile Bebeğinin kilosu gayet iyi canım bazı doktorlar herşey normalse 41 e kadar bekliyorlar bazıları risk almak istemiyorlar. Yerinde olsam beklerdim 40. haftaya kadar beklerdim gecikiyorsa sıkıntı oluyorsa suni vs. denerdim

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosu çok iyi benim kızım 2310 Gr doğdu 3 aylık şuan 6 kilo için rahat olsun kilo konusunda 🙂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah kuzum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim de sancılarım ve 6 santim açılmam olmasına rağmen bana yinede suni sancı verdiler suni sancı dan 3 saat sonra doğum yaptım canım suni sancı çok ağrılı ama bebeğin doğmasına çok yardımcı oluyor birde ilk gebelikte epizyotomi yani doğum kesesi uygulanacağı için bebek çok çabuk geliyor canım ben olsam suni sancıyı tercih ederdim en azından normal doğum olsun diye 😊 sezeryanı pek tercih etmiyorum bir sorun olmadığı sürece

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen bana Boyle bir seçenek sunulsa suni sancıyı seçerdim çünkü hem doğal hemde birkaç saatlik bir ağrı yaşayacaksın. Sezeryan doğumda doğururken kolay gelir ama sonrası sıkıntı onunda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar