Sorum var Kızlar acil spirall

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar acil spirall başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil spirall
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar spiral taktırmak istiyorum da sizce en iyi korunma yöntemi o mu yüzde kaç oranla koruyor taktırıp memnun kalan varmı 😁😁🥰❤️
Ben taktırmak istedim 😂😂o çatala çıktım doktorlar resmen ayıptır söylemesi ağzıma s,..... Taktirmadan indim zaten enfeksiyon var diye de takmadilwr ama enfeksiyon geçse bile lanet şeyi taktırmam 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar spiral taktırmak istiyorum da sizce en iyi korunma yöntemi o mu yüzde kaç oranla koruyor taktırıp memnun kalan varmı 😁😁🥰❤️
Canım benim Sprial iyi gelmedi vücut kabul etmedi hapsururken kasıklarıma bıçak saplar gibi ağrı giriyordu hele yatarken hapsurursam vay halime çok acı bi agrisi oluyordu. Sonra ilişkiye girerken ağrı oluyordu bana batma oluyordu. Sonunda doktora gittim ağrısına dayanamadım. Doktor spiral rahim ağzında nasıl hamile kalmadin dedi. Bende hocam ağrıdan 1 aydır ilişkiye giriyorum eşimle dedim. Tabi herkesin vücudu farklı benim kabul etmedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar