Kizlar acil suyum geldi 🥺😳🤔🤰🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Kizlar acil suyum geldi 🥺😳🤔🤰🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,487 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil suyum geldi 🥺😳🤔🤰🏼
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice taka

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
38 hafta + 4 gunluk hamileyim 🤰🏼
Hala dogurmadim ve bugun sabah çok az suyum geldi ve sonra bir hafif sancim oldu ve geçti yani çok korktum acaba sizde böyle durum olmuş mu acaba ne zaman bebek gelir 🤔

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Suyun gelmeye devam ederse hemen hastaneye git canım herseyıni hazırla dogum yakin Allah kolaylıkla kucagına almayı nasip etsin dogum yaparsan bizde bilgılendır 🤲🤗🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hala dogurmadim ve bugun sabah çok az suyum geldi ve sonra bir hafif sancim oldu ve geçti yani çok korktum acaba sizde böyle durum olmuş mu acaba ne zaman bebek gelir 🤔
Hastaneye gitmen daha iyi olur canım suyun nereden patladığını bilemezsin yukarıdan patlarsa eğer aşağıda rahim ağzını bebek kapatırsa su gelmeyebilirmiş belki doğumun başlamıştır sancı her zaman olmuyor sanırım

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Xanım
Hala dogurmadim ve bugun sabah çok az suyum geldi ve sonra bir hafif sancim oldu ve geçti yani çok korktum acaba sizde böyle durum olmuş mu acaba ne zaman bebek g

Canım doktora git riske girme şimdi durumun nasıl merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar