Sorum var Kizlar acil yardim

• Konbuyu başlatan Ilayda6
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilayda6 tarafından oluşturulan Kizlar acil yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardim
Konbuyu başlatan Ilayda6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşimstc
I

Ilayda6

Guest
Kizlar adetime 2 gün var cok fena 20.05 yumurtlamada iliskim oldu 1 haftadir gösüm agriyo simdi birden adet sancisi gibi sanci girdi ama daha siddetli bel sirt agrisida var hamilelik olabilirmi aceba hic böyle bi agri cekmemistim adet döneminde

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum korunmayı bıraktığın taktirde ağrı olabilir. Her gebelikte belirti olmaz ve her belirti gebelik belirtisi değildir psikolojik veya enfeksiyon kaynaklıda olabilir. Kesin ve net sonuç alabilmek için kan tahlili yaptırmanı öneririm. Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar adetime 2 gün var cok fena 20.05 yumurtlamada iliskim oldu 1 haftadir gösüm agriyo simdi birden adet sancisi gibi sanci girdi ama daha siddetli bel sirt agrisida var hamilelik olabilirmi aceba hic böyle bi agri cekmemistim adet döneminde
Kan verin çıkar ymrtlama gününzden eminsenz üstnden 2hafta geçmş zaten varsa belli olur kanda. Hayrlısı olsn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar