Sorum var Kizlar acil yardimci olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve taş tarafından oluşturulan Kizlar acil yardimci olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 469 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardimci olurmusunuz
Konbuyu başlatan Merve taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan denizaydnl

Merve taş

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalık gebelik görülüyor bende değerlerinde 1000 lerde bugün doktora gittim baktılar görülmüyor en son alttan baktılar yine gorulmedi dış gebelikte diyemedi doktor bu durumu yaşayanlar varmı 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
5 haftalık gebelik görülüyor bende değerlerinde 1000 lerde bugün doktora gittim baktılar görülmüyor en son alttan baktılar yine gorulmedi dış gebelikte diyemedi doktor bu durumu yaşayanlar varmı 😔
Allah allah canım bence bir kaç gün daha bekleyip tekrardan usg çekin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

denizaydnl

Kayıtlı Üye
rank
Sat a göre 5 haftalık hamileydim girtim kese görünmedi. Dıs gebelikten korktum panik yaşadım 1 hafta sonra gittim vajinal ultrason da göründü ve doktor 3.5-4 haftalık dedi. Geç döllenme olabiliyormus. Umarım en kısa zamanda iyi haberler alirsin.

denizemir

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebeligimde 2777 deydi 5 haftalık kese görünmedi sonra kalp atışı oluşmadı kürtaj oldum o değerde görünmez malesf

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar