Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SERA tarafından oluşturulan Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var
Konbuyu başlatan SERA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SERA

SERA

Kayıtlı Üye
rank
Herkese Selam ben 16 hafta 1 gun hamileyim ve bu gun lekelenmem oldu bir iki damla pembe kirmizimsi lekem oldu boyle bisey yasayan varmi yada neden olur bilen varmi cok tedirginim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Herkese Selam ben 16 hafta 1 gun hamileyim ve bu gun lekelenmem oldu bir iki damla pembe kirmizimsi lekem oldu boyle bisey yasayan varmi yada neden olur bilen varmi cok tedirginim
Cnm normal değil doktora gitmen gerekiyor bekleme acile git cnm en azından düşük tehliken engellemek için iğne verir sana doktor .. acaba ağırlık felan mi tasidin ne yaptın cnm kanama nedeni ne

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kanama yok lekelenme oldu 1 -2 damla falan eşimde şehir dışında
Doktoruna mesaj ginder cnm ya da ara hemen.. kendisine durumu izah et sana en azından ilaç yazar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok biraz fazla gezdim herhalde
Evet çok yürümekten olabilir zorlanmış olabilirisn ama ihmal etme yarın git cnm eşin olmasa bile gitmen gerekiyor Allah korusun bebeğine bir şey olmasın da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar