Sorum var Kizlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Kizlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 6 aylik cocugumun kulagi agriyodu dudak cevresinde morarma oldu aniden acile götürdük hemn damla ve antibiyotik verdi 2 gündür geçmedi özele göturucez simdi bilgisi olan var mi
Geçmiş olsun canım antibiyotikler genelde 2 günden sonra etki etmeye başlıyor ama bebeğinde gözle görülür bi iyileşme ya da eskiye göre biraz fark yok mu

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum genelde diş çıkarma döneminde kulak ağrısı olur
Diş çıkarma doneminde ama kulagi intihapliymis antibiyotik kullaniyorum simdi ama su dudak kenari morlugu kafamda soru işareti birakti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ek gıda alıyor mu kuzum en son ne yedirdin birde orta kulak enfeksiyonu olabilir
Ek gidaya basladim canim kulak iltihabı var doktor soyledi ama dudak kenarinda bi morluk var biraz bi de hic faydasi olmadi ilacin tam olarak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Diş çıkarma doneminde ama kulagi intihapliymis antibiyotik kullaniyorum simdi ama su dudak kenari morlugu kafamda soru işareti birakti

Ek gidaya basladim canim kulak iltihabı var doktor soyledi ama dudak kenarinda bi morluk var biraz bi de hic faydasi olmadi ilacin tam olarak
Allah'ım şifalar versin inşallah kuzum

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Ek gıda alıyor mu kuzum en son ne yedirdin birde orta kulak enfeksiyonu olabilir
Geçmiş olsun canım antibiyotikler genelde 2 günden sonra etki etmeye başlıyor ama bebeğinde gözle görülür bi iyileşme ya da eskiye göre biraz fark yok mu
Eskide uyumazdi simdi birazcik uyuyo ama hala kulagini tutup agliyo durmadan

Allah'ım şifalar versin inşallah kuzum
Amin inşallah canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Eskide uyumazdi simdi birazcik uyuyo ama hala kulagini tutup agliyo durmadan

Amin inşallah canım
🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar