Sorum var Kizlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kizlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,786 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bn bebek bu sabahdan beri hareket yok demcek kdr az aşırı yavaş ve karnimda küçülmüş gibi sizce neden ta 33 haftadsyim dokotra gideyimmi normalmi çok stres yaptım nedense
Öncelikle stres yapma canım bebeğinde etkilenir bu haftalarda ve eğin hızla büyüyor yeri daralıyor o yüzden hareket azlığı olabilir ama günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et tatlı bişeyler ye sol tarafına uzan dinlen hareket edecektir

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle stres yapma canım bebeğinde etkilenir bu haftalarda ve eğin hızla büyüyor yeri daralıyor o yüzden hareket azlığı olabilir ama günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et tatlı bişeyler ye sol tarafına uzan dinlen hareket edecektir
Hepsini yaptım ama aynı hala karnım neden küçülmüş anlamdm inuda

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bn bebek bu sabahdan beri hareket yok demcek kdr az aşırı yavaş ve karnimda küçülmüş gibi sizce neden ta 33 haftadsyim dokotra gideyimmi normalmi çok stres yaptım nedense
Kuzum bebek büyüyor yeri daralıyor ve buda hareketlerini kısıtlıyor endişe etme ama hareketlerini takip et

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebek büyüyor yeri daralıyor ve buda hareketlerini kısıtlıyor endişe etme ama hareketlerini takip et
Tm teşekkür ederim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnım küçük bugün nette su azalmasi.su kesesini. Açılması fln diye ya 🥺🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tm teşekkür ederim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnım küçük bugün nette su azalmasi.su kesesini. Açılması fln diye ya 🥺🥺
Canım suyun gelse farketmemen imkansız yani öyle bişey olmamıştır. Bazen midemiz dolu degilse karın da küçük görünebilir benim de sabah kalktığımda küçük akşam kocaman oluyordu endişe edecek bişey yoktur diye düşünüyorum. İçim rahat etsin diyorsan da bi doktora görün

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çikolata yada Nescafe tüket sol tarafına uzan 2 saatte 10 kere hareket etmesi gerekiyor. Karnın aşağı indiyse sana küçülmüş gibi gelebilir yinede ne olur ne olmaz içini rahatlatmak için doktora görünebilirsin. Stres ve yorgunlukta bebeği çok etkiler

Tüm sayfalar yüklendi.