Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya çok geçmiş olsun canım çay kaşığıyla biraz zeytin yağı ver karnına da biraz zeytin yağı sürüp masaj yap son olarak kulak çubuğuyla poposuna da sür iyi gelir inşallah sende günlük bir yada iki bardak rezene tüket sütünden bebeğe geçince gaz oluşumunu azaltır

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin gazı cok var karnı cok sert nasıl giderebiliriz ya emmek kesinlikle istemiyor açıdan dolayı geceden beri pert oldum :(
Cnm bnm bebegimde kolikti hiçbirsey yuzde yüz gecirmiyor masajla hareketlerle sap simplex gaz damlasiyla bir nebze rahatlatirdim insallah uzun surmez gaz probleminiz havalarda sicak ilik banyo yaptirabilirsin siklikla biz kis ayina denk gelmistik okadar sık banyo yaptiramiyordum

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin gazı cok var karnı cok sert nasıl giderebiliriz ya emmek kesinlikle istemiyor açıdan dolayı geceden beri pert oldum :(
Canim nurse harveys gaz damlası cok iyi bilde ilk dus aldır bebek yağı ile karnina masaj yap bacak hareketleri yap surekli allahin izniyle geçer benim.kizimda kolik bebekte cok cektim bu dediklerim sayesinde düzeldi ins en kiz zamanda geçer bebisin ağrısı çok öptüm

Tüm sayfalar yüklendi.