Kizlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusufun annesi tarafından oluşturulan Kizlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil
Konbuyu başlatan Yusufun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusufun annesi

Yusufun annesi

Kayıtlı Üye
rank
19.08 son regl tarihim. Eylül 16da doktora gittim ultrasonla baktığında kese 5.93 sonra tekrar ayın 24unde baktığında 7.78 kese nerdeyse hic buyumemis bos gebelik olabilir dedi canim cok sıkkın salıya kadar beklicez tekrar bakcak yine gozukmezse alttan bakcak başına boyle bisey gelen varmi geç dollenmemi?

Firdevs akkus

Kayıtlı Üye
rank
19.08 son regl tarihim. Eylül 16da doktora gittim ultrasonla baktığında kese 5.93 sonra tekrar ayın 24unde baktığında 7.78 kese nerdeyse hic buyumemis bos gebelik olabilir dedi canim cok sıkkın salıya kadar beklicez tekrar bakcak yine gozukmezse alttan bakcak başına boyle bisey gelen varmi geç dollenmemi?
Erken gitmiisin bnmde sonadet17 agustos 5 ekimde gidicem

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten erken gitmişsin ben 4 haftalıkken gittim kan alıp geri gönderdi doktorum çok küçük bakmayalım dedi 10 gün sonra gittim kese göründü oda vajinal ultrason ile

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet erkenn gitmişsin bende öyle gittim senin gibi betahcg 605 çıkmıştı 2 3 gün sonra gittim kan aldı 1500lerde çıktı kese var içi boş bekleyeceğiz dedi 7. Haftanın sonunda içi dolu göründü

Yusufun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet erkenn gitmişsin bende öyle gittim senin gibi betahcg 605 çıkmıştı 2 3 gün sonra gittim kan aldı 1500lerde çıktı kese var içi boş bekleyeceğiz dedi 7. Haftanın sonunda içi dolu göründü
Cok tsk ederim biraz rahatladim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten erken gitmişsin ben 4 haftalıkken gittim kan alıp geri gönderdi doktorum çok küçük bakmayalım dedi 10 gün sonra gittim kese göründü oda vajinal ultrason ile
Cok tsk ederim sayenizde rahatladim biraz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar