K─▒zlar acilll­čśč

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Ay┼čee taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar acilll­čśč ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 915 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 14 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar acilll­čśč
Konbuyu ba┼člatan Ay┼čee
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ─░mo┼čun Annesi

Ay┼čee

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Nisan 2021
K─▒zlar yedinci ay─▒mday─▒m d├╝n temizlik falan yapm─▒┼čt─▒m belim bi de kuyruk sokumum ├žok ┼čiddetli a─čr─▒yordu bu g├╝n biraz y├╝r├╝d├╝m lavaboya girdim kan lekesi vard─▒─▒ kal├ža taraf─▒m hala ├žok a─čr─▒yordu bebekte k─▒p─▒rdama var ama korkuyorum sizce ne yapmal─▒y─▒m­čśč­čśč

Cennetl─▒

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Haziran 2021
K─▒zlar yedinci ay─▒mday─▒m d├╝n temizlik falan yapm─▒┼čt─▒m belim bi de kuyruk sokumum ├žok ┼čiddetli a─čr─▒yordu bu g├╝n biraz y├╝r├╝d├╝m lavaboya girdim kan lekesi vard─▒─▒ kal├ža taraf─▒m hala ├žok a─čr─▒yordu bebekte k─▒p─▒rdama var ama korkuyorum sizce ne yapmal─▒y─▒m­čśč­čśč
Gecm─▒s olsun Kac haftal─▒k ham─▒les─▒n─▒z

Aselaras

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
Yine de beklemeyin bi doktora g├Âr├╝n├╝n iyi oldu─čundan emin olun

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Kanama olduysa hi├ž bekleme acile git can─▒m

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Gittim alttan muane ettiler can─▒m ├žok yand─▒ sanc─▒ makinas─▒na ba─člad─▒lar erken do─čum riski olabilir dediler­čśč­čśč­čśč
Ge├žmi┼č olsun can─▒m ├žok dikkat et kanama olmas─▒ normal de─čil ├ž├╝nk├╝ iyi yapm─▒┼čs─▒n giderek alttan muayenede kendini ne kadar kasarsan o kadar ├žok yan─▒yor can─▒n bi daha gerekti─činde serbest b─▒rak kendini hi├ž denecek kadar az olur o zaman ac─▒

Ay┼čee

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Nisan 2021
Ge├žmi┼č olsun can─▒m ├žok dikkat et kanama olmas─▒ normal de─čil ├ž├╝nk├╝ iyi yapm─▒┼čs─▒n giderek alttan muayenede kendini ne kadar kasarsan o kadar ├žok yan─▒yor can─▒n bi daha gerekti─činde serbest b─▒rak kendini hi├ž denecek kadar az olur o zaman ac─▒
Normal do─čum tavsiye etmiyorum dedi doktor devlet hastaneleride sezeryan yapm─▒yorlar dedi art─▒k san─▒r─▒m ├Âzelde muane olmam gerekiyor ­čśč

T├╝m sayfalar y├╝klendi.