Sorum var Kızlar adet olamadım ben neden bilmiyorum lütfen bir akıl verin?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde caglauckayaz tarafından oluşturulan Kızlar adet olamadım ben neden bilmiyorum lütfen bir akıl verin? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar adet olamadım ben neden bilmiyorum lütfen bir akıl verin?
Konbuyu başlatan caglauckayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

caglauckayaz

Kayıtlı Üye
rank
En son 1 sene önce yaşamıştım ilişkimi ondan sonra hiç yaşamadım. Aylarca adet düzenim hiç şaşmadı ama bu ay bi garip. Adet belirtim olarak göğüs hassasiyetim yok ama geri kalan var. Doktora gitme şansım da yok çalışıyorum söktürmek için ne yapmalıyım? Yada testesteron progesteron ve östrojen hormonları düşer veya yükselirse adet düzenimi etkiler mi? Lütfen akıl verin ya strese girdim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
En son 1 sene önce yaşamıştım ilişkimi ondan sonra hiç yaşamadım. Aylarca adet düzenim hiç şaşmadı ama bu ay bi garip. Adet belirtim olarak göğüs hassasiyetim yok ama geri kalan var. Doktora gitme şansım da yok çalışıyorum söktürmek için ne yapmalıyım? Yada testesteron progesteron ve östrojen hormonları düşer veya yükselirse adet düzenimi etkiler mi? Lütfen akıl verin ya strese girdim
Hamile olmadığına eminsen sters yaptığın içinde olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Stresten kaynaklı yada mevsim değişikliği yüzünden olabilir canım maydonuz suyunu içebilirsin. Eğer 1 senden önce ilişki olmadı ise en son 1 sene önce ise gebelik yoktur endişe etme

caglauckayaz

Kayıtlı Üye
rank
Stresten kaynaklı yada mevsim değişikliği yüzünden olabilir canım maydonuz suyunu içebilirsin. Eğer 1 senden önce ilişki olmadı ise en son 1 sene önce ise gebelik yoktur endişe etme
Ya çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. İster istemez insan strese giriyor olamayınca ama kendimden eminim ilişkim hiç olmadı. Soğan suyu da etki eder mi acaba

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Strese girecek bir durum yok ki ilişki yaşamadıysan 1 sene önce ki ilişkiden hamile kalma olasılığı yok yani bunu bilirsin. Hava şartları senin ruhsal durumun adet gecikmesi yapabilir yani ne kadar geçti ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. İster istemez insan strese giriyor olamayınca ama kendimden eminim ilişkim hiç olmadı. Soğan suyu da etki eder mi acaba
Eder canım ama benim hep duyduğum maydonuz suyu baya etkili

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar