Kızlar aranızda fibromoyalji hastalığı olan varni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar aranızda fibromoyalji hastalığı olan varni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aranızda fibromoyalji hastalığı olan varni
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar fibromoyalji var acayip derece baism ağrıyor sanki kafam dönüyor gözüm vs elim ayağım bı tuhaf. Kasların agiriyor sizdede varmı bundn anal kurtulacagiz kizlar

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar fibromoyalji var acayip derece baism ağrıyor sanki kafam dönüyor gözüm vs elim ayağım bı tuhaf. Kasların agiriyor sizdede varmı bundn anal kurtulacagiz kizlar
Canim gecmis olsun beninde surekli boynum agriyordu doktor fibromoyalji olabilir demisti. Sonra Ben baska doktora gitmedim teshis icin ama cok arastirdim. Doktorlari diyetisynleri dinledim. Bagirsakla baglantiliydi yanlis hatirlamiyorsam ve karbonhidrat bu agrilara sebep oluyormus. Ciddende ekmegi karbonhidrati kestigimde agrim geciyor. Sende bir dene canim. Diyetisyenn kontrolunde karbonhidrat kesmek/azaltmakla bunu yenenlerin canli yayininida izledim

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Canim gecmis olsun beninde surekli boynum agriyordu doktor fibromoyalji olabilir demisti. Sonra Ben baska doktora gitmedim teshis icin ama cok arastirdim. Doktorlari diyetisynleri dinledim. Bagirsakla baglantiliydi yanlis hatirlamiyorsam ve karbonhidrat bu agrilara sebep oluyormus. Ciddende ekmegi karbonhidrati kestigimde agrim geciyor. Sende bir dene canim. Diyetisyenn kontrolunde karbonhidrat kesmek/azaltmakla bunu yenenlerin canli yayininida izledim
Zor bisy heryerim agrio elin kolun halsiz fer fes yok bnm e başım agrio döner gbi rabbim tüm hastalara şifa versin

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Instagram'da ecz_ecem diye bir kadın eczacı var onun sayfasını takip edin. Birde turuncueczaci var. Fibramilyaji hakkında baya bilgiler veril takviyeler tavsiye ediyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar