Kızlar ayrıntılı ultrason randevu yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftmnrkskn tarafından oluşturulan Kızlar ayrıntılı ultrason randevu yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,611 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ayrıntılı ultrason randevu yok
Konbuyu başlatan Ftmnrkskn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutlu anne 5

Ftmnrkskn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalık hamileyim ama iki haftadır gidiyorum randevu yok bulamıyorum özelde çok pahalı herhalde yaptıramıyacağım acaba sorun olurmu yani hep dolu diyorlar

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 21 haftalık hamileyim ama iki haftadır gidiyorum randevu yok bulamıyorum özelde çok pahalı herhalde yaptıramıyacağım acaba sorun olurmu yani hep dolu diyorlar
Canım kesin yaptır bak benimle aynı hafta akrabam var ayrıntılı da benim çok şükür temiz çıktı onun bir böbreği yok ona göre tedavi veriyor . 😔. En önemlisi bu zaten olmadı özele gideceksin . Ben özele gittim valla olmasa da borç bul yine git derim ah tüh yerini almaz 350 400 TL zaten en fazla

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
2li 3lü yaptırdıysan yada yaptıtmasanda olur bende özrlde yaptırcam 3 hafta sonraya buldum randevu ama kararsızım 350tl idi ocak sonrası nekadar bilmiyorum 😑

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Bir sıkıntı olsa başlarda belli oluyor bebek oluşmaya başladıktan sonra ense den tut boy kilo ölçümü yapiyorya bir sikinti yoksa sen bilirsin tarama testleri de temiz çıktıysa sorunyoktur inşallah gerçi o gün baktıklarında temiz çıksa ilerde bişey çıksa ne olacak buda benim kafama takılıyor diyelim ayrintilida temiz çıktı 2 hafta sonra bişey oldu nasıl olcak

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
2li 3lü yaptırdıysan yada yaptıtmasanda olur bende özrlde yaptırcam 3 hafta sonraya buldum randevu ama kararsızım 350tl idi ocak sonrası nekadar bilmiyorum 😑
Parasına bakmayın canım yarın bir gün çocuğun sıkıntı yaşasa keşke dersin yapılması şart . Bana doktorum 3lü test çöp dedi en önemli ikili ve ayrıntılı demişti .

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesin yaptır bak benimle aynı hafta akrabam var ayrıntılı da benim çok şükür temiz çıktı onun bir böbreği yok ona göre tedavi veriyor . 😔. En önemlisi bu zaten olmadı özele gideceksin . Ben özele gittim valla olmasa da borç bul yine git derim ah tüh yerini almaz 350 400 TL zaten en fazla
Tarama testlerinde belli olmamismi kilodan falan direk ordami belli ollmus

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım sürekli Google den MHRS randevu sistemi gir perinatoloji 15gunluk bı anda çıkıyor açılınca mesaj geliyor randevu talep et butonuna tıklayınız vazgecme bence

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir sıkıntı olsa başlarda belli oluyor bebek oluşmaya başladıktan sonra ense den tut boy kilo ölçümü yapiyorya bir sikinti yoksa sen bilirsin tarama testleri de temiz çıktıysa sorunyoktur inşallah gerçi o gün baktıklarında temiz çıksa ilerde bişey çıksa ne olacak buda benim kafama takılıyor diyelim ayrintilida temiz çıktı 2 hafta sonra bişey oldu nasıl olcak
Tarama testlerinde belli olmamismi kilodan falan direk ordami belli ollmus
Yok oralarda çıkmıyor ayrıntılı başka parmaklara kadar bakılıyor daha büyük tehlike olmadan tedaviye başlanıyor yani bebek öyle doğana kadar bırakılmıyor canım kalıpta sorun olan parmaklarda damarda annenin hayatını etkileyecek birşey olsa bile müdahale ediliyor merak etme . Şimdi 350 TL 400 çok geliyor ama ileri de çocuğunun rahatsızlığı olsa anne karnında çözülecek birşey mesela gitmedin doğum sonun da yapacak birseu yok dese doktor pişman olursun gereksiz görmeyin bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar