Kızlar bakar mısınız lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayattt tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız lütfen
Konbuyu başlatan Hayattt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayattt

Hayattt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gittim yumurtalarim 2 tanesi 12mm böyle durum yaşayan oldumu ne yaptınız bilen lütfen yazın

Doktor ilaç yazdı haftaya pazartesi yine gideceğim hastaneye

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Polikistik over sendromu buyuk ihtimalle.. yumurta catlama problemi.. bende vardi kendiliginden yok oldu hepsi.. cok nadir yok olmadi diyen.. hamile dogumda bile hicbir sorun olusturmuyor.. onemsiz birsey.. ama kontrollerini ihmal etmemelisin yinede..

Hayattt

Kayıtlı Üye
rank
Doktor ne dedi canim
12mm gelişme yok cnm :((
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Polikistik over sendromu buyuk ihtimalle.. yumurta catlama problemi.. bende vardi kendiliginden yok oldu hepsi.. cok nadir yok olmadi diyen.. hamile dogumda bile hicbir sorun olusturmuyor.. onemsiz birsey.. ama kontrollerini ihmal etmemelisin yinede..
12mm cnm gelişme yok yine doktor ilaç yazdı 3 ay sonra gelin dedi

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gittim yumurtalarim 2 tanesi 12mm böyle durum yaşayan oldumu ne yaptınız bilen lütfen yazın

Doktor ilaç yazdı haftaya pazartesi yine gideceğim hastaneye
Instagram'da Mehmet Fatih karslı hoca var onun yöntemiyle pcoslular falan hamile kalıyor.

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
12mm gelişme yok cnm :((

12mm cnm gelişme yok yine doktor ilaç yazdı 3 ay sonra gelin dedi
Normalde cok buyuk bir kesimde yok oluyor.. insallah seninde ilac tedavisiyle zaman icerisinde yok olacaktir.. ama cok kafana takip kendini yipratma..

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum cnm valla ne yapacam Bilmiyorum
Takip et istersen. Kendisi doçent Perinatolog baya bilgili bir doktor. İnşallah Allah şafi ismiyle şifa versin en kısa zamanda

Instagram'da Mehmet Fatih karslı hoca var onun yöntemiyle pcoslular falan hamile kalıyor.
Birde eczaneden my inositol alıp kullanabilirsin. Yumurta güçlendirici. Benim 3.5 sene olmadı my inositol kullandım 2 ay oldu. İnsallah sanada şifa olur. Fsh değerin yüksekse düşürüyor

Birde eczaneden my inositol alıp kullanabilirsin. Yumurta güçlendirici. Benim 3.5 sene olmadı my inositol kullandım 2 ay oldu. İnsallah sanada şifa olur. Fsh değerin yüksekse düşürüyor

Birde eczaneden my inositol alıp kullanabilirsin. Yumurta güçlendirici. Benim 3.5 sene olmadı my inositol kullandım 2 ay da oldu gebelik. İnsallah sanada şifa olur. Fsh değerin yüksekse düşürüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar