Sorum var Kızlar Bakar mısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar Bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 18+5 haftalik hamileyim göğsümden süt geliyor ve bebeğimin çok aşağıda olduğunu hissediyorum başına böyle bir şey gelen var mı erkek bebek aşağıda olur derler ama bu kadar aşağıda olması normal mi?
Süt gelmesi normal kuzum bazı gebelerde oluyor ama karnın çok mu aşağıda ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt gelmesi normal kuzum bazı gebelerde oluyor ama karnın çok mu aşağıda ya
Birde 18 haftalık en fazla ne kadar göbeğin çıkmış olabilir ki

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar 18+5 haftalik hamileyim göğsümden süt geliyor ve bebeğimin çok aşağıda olduğunu hissediyorum başına böyle bir şey gelen var mı erkek bebek aşağıda olur derler ama bu kadar aşağıda olması normal mi?
İlk gebwlikmi birde cinsiyet erkek mi süt gelmesi normal benimde gelmişti

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım süt he zaman gelebilir çok normal ve arkdasim da dediği gibi göbeğin çok küçük bebek zaten ilk aşağı da gelişip yukarı doğru çıkıyor korkma cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sütün gelmesi normal canim ama 18 haftalikta karnin ciktimi ki nasil asagida olabiliyor 🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar