Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim üç aylık son günlerde zayıfladı kucağıma alınca çok hafif geliyor aç kalmak sütün kalitesini etkiler mi sütümü kalitelilestiren gıdalar mı yiyeyim yoksa mamaya mı başlayayim akşamları uykuya geçişte biraz zorlanıyoruz ama uyudu mu rahat uyur mama mı alayım göğsümü de sert çekiyor arada dişi mi çıkıyor da zayıfladı acaba kusura bakmayın çok karışık sordum canım çok sıkkın bunlara bebeğime kötülük ediyorum galiba mamaya başlamayarak😭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim üç aylık son günlerde zayıfladı kucağıma alınca çok hafif geliyor aç kalmak sütün kalitesini etkiler mi sütümü kalitelilestiren gıdalar mı yiyeyim yoksa mamaya mı başlayayim akşamları uykuya geçişte biraz zorlanıyoruz ama uyudu mu rahat uyur mama mı alayım göğsümü de sert çekiyor arada dişi mi çıkıyor da zayıfladı acaba kusura bakmayın çok karışık sordum canım çok sıkkın bunlara bebeğime kötülük ediyorum galiba mamaya başlamayarak😭
Endişe etme kuzum ara ara böyle durumlar çok çok normal benim oğlumda birden kilo verdi diş çıkardigi için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım geçen bir kadın doymuyor dedi senin bebeğin şimdi çok kilolu olmalıydı dedi kuzenim de hep mama al diyor sütün doyurucu değil diyor kafam karışıyor sen mama da veriyor musun
Sen kesinlikle etrafı dinleme mama vermiyorum kuzum hiç vermedim sadece emzirdim 5 aydan sonra yavaş yavaş ek gıdaya geçiş yaptım
Mama kounusunu doktora danış kilosunu yeterli görmüyor ise mama takviyesi önerir zaten

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin sütü bir olmayabilir seninki yetiyodur veya yetmiyodur bunu ebeyle görüş bence bebeğin kilosuna bakılsın daha sonrasında mamaya geçersin diş çıkarması bu aylarda çok düşük ihtimal çıkaran var ama ihtimali düşük

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum hic kafana takma benim kizim xayif dogdu ve bana hep senij sutun yetmiyor bu cocuk ac sütun mu yok sacama sapan konuştular ama.ben takviye olarak günde 1 defa gece yatmadan mama veriyorum doğduğundan beri gunduz beni emiyor yani gece yatarken mama iciyor gece gene uyandiginda beni emiyor suan gayet iyi evet minyon ufak tefek ama hic dert ettmiyorum bu şekilde diyenlerede sutum gayet yeterli diyorum eger cok kafana takıyorsan sende benim gibi günde 1 defa mama verebilirsin bu sekilde durumu deneyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.