Sorum var Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 333 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.5 aylık kızım emzirdikten sonra ağlıyor gazıni çıkartıyorm uyumuyor hala ama beyaz gürültü diye bir müzik var belki bilirsiniz onu açınca uyuyor müziği kapatınca uyanıyor sizce müzik açmak zararlımı müziksiz asla uyumuyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.5 aylık kızım emzirdikten sonra ağlıyor gazıni çıkartıyorm uyumuyor hala ama beyaz gürültü diye bir müzik var belki bilirsiniz onu açınca uyuyor müziği kapatınca uyanıyor sizce müzik açmak zararlımı müziksiz asla uyumuyor
Kolik bebek ozaman masaj yap karnına kimyon demle ver 2 3 çay kaşığı kendinde rezene ve kimyon iç canm beyaz gürültünün zararı yok öyle uyuyorsa aç benimde kızım öyleydi açıyordum

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kolik bebek ozaman masaj yap karnına kimyon demle ver 2 3 çay kaşığı kendinde rezene ve kimyon iç canm beyaz gürültünün zararı yok öyle uyuyorsa aç benimde kızım öyleydi açıyordum
Kimyon olsun ıhlamur olsun kaynatıp içiyorum canım arada bebeğe de veriyorum mecbur müziği açıyorum yoksa müziksiz asla uyumuyor

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de ilk hamileliğimde oğluma öyle açmıştım dediğin gibi küçük gibi 2 aylıktı uyumuyordu ben de bugün anne karnındaki sesi indirmiştim onun da uyumaya başladı ama onu kapattım saniyesinde direkt uyanıyordu çünkü o ses dışarıdan gelen sesleri engellediği için bebek otomatikman o sesi odaklanıp uyuyor ve kendi anne karnında hissediyordu bu böyle 2 yaşına kadar falan sürdü zar zor ayırttım yani çok pişmanım ona alıştırdığım için çok şükür ki şu an 3 yaşında ve gayet normal uyuyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen bazı doktorlae asla önermiyor aşırı tehlikeli diyorlar. Gazını tam çıkaramıyordur ondan ağlar. Yani araştırmanı önerirrim. Ben asla tavsiye etmiyorum beyaz gürültüyü

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kimyon olsun ıhlamur olsun kaynatıp içiyorum canım arada bebeğe de veriyorum mecbur müziği açıyorum yoksa müziksiz asla uyumuyor
Benim ilk kızım 3 ay öyleydi gece sabaha kadar ağlardı ona hiç bir şey etki etmiyordu 2. Kızımda kolikti ben kundak yapıyordum ozaman ćok rahat uyuyordu geceleri dene istersen bide uyanmıyordu öyle sık sık kakasını yapabiliyormu peki

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Senin bebeğin kolik canım ben tam bir sene kızımı saç kurutma makinesi sesiyle uyuttum🥴🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar