Kızlar bakar mısınız 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenfatma tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,129 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız 😭
Konbuyu başlatan Eymenfatma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Eymenfatma

Kayıtlı Üye
rank
19+1 haftalik hamileyim kizlar eşimle köyde yaşıyoruz ailelerimiz bze cok yakin ben ailme gidince sürekli skntilar yaşıyoruz eşim sürekli kendi ailesiyle birlikte vakit geçiriyo diyrm biraz evde vkit gecirelim nie kendi evimzde vakt gecirmiyrz dedm begenmiysn gidebilirsin dedi biraz once bna zaten benim ailemi beni hep küçümsediler elimden bisey gelmiyo kızlar ne yapmalıyım lütfen bna akıl fikir verin yoksa bu evde ben kafayı yiyeceğim lütfen beni yanlis anlamayın bunlari diyecek kimsem yok o yuzden

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ne demek begenmiyorsan git ya!!! Sen evliliği, evcilik oyunu mu sanıyorsun demedin mi? Bu şekilde davranamaz sana ya postayı koyamaz, ikinizde eşit haklardasiniz beni istemiyorsan şöyle şu dakika giderim, beni istemeyen bir adamla yaşamam zaten de. Sen postayı koy bi bak bakalım nasıl geri vites yapiyir.

Eymenfatma

Kayıtlı Üye
rank
Dha once
Ne demek begenmiyorsan git ya!!! Sen evliliği, evcilik oyunu mu sanıyorsun demedin mi? Bu şekilde davranamaz sana ya postayı koyamaz, ikinizde eşit haklardasiniz beni istemiyorsan şöyle şu dakika giderim, beni istemeyen bir adamla yaşamam zaten de. Sen postayı koy bi bak bakalım nasıl geri vites yapiyir.

Kapıyı çekti gitti bisey dememe bırakmadı kac defa gittim annemlere kac defa geldi kapıya seviyrm bundan snra dha dikkatli olcam yapmicam etmicem diyo ama gene de aynî değişmiyo 8 yaşında bide oğlum var onun için katlanıyorum ailemin durumu iyi olsa zaten 1 dk bile durmm burda bide 2.ci olunca işler değişiyo canim tskr ederim yine yorumların için

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
19+1 haftalik hamileyim kizlar eşimle köyde yaşıyoruz ailelerimiz bze cok yakin ben ailme gidince sürekli skntilar yaşıyoruz eşim sürekli kendi ailesiyle birlikte vakit geçiriyo diyrm biraz evde vkit gecirelim nie kendi evimzde vakt gecirmiyrz dedm begenmiysn gidebilirsin dedi biraz once bna zaten benim ailemi beni hep küçümsediler elimden bisey gelmiyo kızlar ne yapmalıyım lütfen bna akıl fikir verin yoksa bu evde ben kafayı yiyeceğim lütfen beni yanlis anlamayın bunlari diyecek kimsem yok o yuzden
Cnm üzüldüm durumuna ama erkek milletine boyun eğmeyeceksin kendini aileni ezdirtme kimseye. Sen onun tüm söylediklerine susarsan o daha çok üstüne gelir. Senin ona muhtaç olduğunu ne yapsam da gitmez sonuçta kafasında olmasına izin verme. Bunu yaparken de kavga şeklinde olmasın normal konuş her zaman ona verebileceğin bi cevabın olsun. Madem beni, ailemi küçük görüyorsun niye gelip istedin de.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kesin bi akıl hocası vardır onu dolduran seni çok iyi anlıyorum ama lütfen kendini ezdirme herşey kavga ile tartışma ile olacak degil uygun bi anını bekle güzel güzel konuş kaç senelik evlisiniz bağırış çağırışla olmaz ki birbirinizi de iyi tanıyorsunuzdur en çok sen bilirsin onu nasıl değiştireceğini eş olmak sadece özel hayat ve ihtiyaçların karşılanması yada erkeğin kadının karnını doyurması degil önce ruhun doyacak Buda sevgiyle olur karşılıklı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Dha once

Kapıyı çekti gitti bisey dememe bırakmadı kac defa gittim annemlere kac defa geldi kapıya seviyrm bundan snra dha dikkatli olcam yapmicam etmicem diyo ama gene de aynî değişmiyo 8 yaşında bide oğlum var onun için katlanıyorum ailemin durumu iyi olsa zaten 1 dk bile durmm burda bide 2.ci olunca işler değişiyo canim tskr ederim yine yorumların için
Canım hiç korkma sen postayı koy yinede, biraz kararliymis gibi davran. Seni ne kadar kırdığını, canına tak ettiğinde gemileri yaktığını düşünsün. Ya şöyle düşün; ben seni istemiyorum git babanın evine boşuyorum dese o zaman ne yapacaksın? Zamanında göstermediğin tavrından dolayı üzüleceksin. Erkekler kaybetmekten korkar ama kendileri istemediklerinde de ellerinin tersiyle iterler gözünün yaşına bakmazlar kadının. O yüzden diyorum canım. Erkeklere hiçbir zaman korkan, pisirik kadın gözükmeyeçeksin yoksa ezer de ezer.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sabret kocan nere gidiosa sende ora git kaynanana gidiosa sende git alttan al hep saygı sevgi sabır bunlar evliligin baş tacı diklenmedinmi ortam yumusar sen ters davranirsan kocan daha fazlasini yapar bu adamlar analarina duskun oluyolar ya analari icin bosanmayi bile goze alirlar sabret her zaman bak yavrun olcak yavrun dogdumu sizle ilgilencek adamin stres yapma uzme kendini
Bu çok yanlış bir davranış, bu kadın köle mi hizmetçi mi? Ne demek sabret alttan al! Neden kocası onu alttan almıyor, birde utanmadan işine geliyorsa böyle diye rest çekiyor. Erkek egomanyasina meydan vermeyin bayanlar hayat sizin bir kez geliyorsunuz. Saksıdaki çiçek, sokataki çöp kutusu, evdeki eşya değilsiniz. İnsansınız insan hakkınız var hukukunuz var kendinizi ezdirmeyin.

Esila

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sabret kocan nere gidiosa sende ora git kaynanana gidiosa sende git alttan al hep saygı sevgi sabır bunlar evliligin baş tacı diklenmedinmi ortam yumusar sen ters davranirsan kocan daha fazlasini yapar bu adamlar analarina duskun oluyolar ya analari icin bosanmayi bile goze alirlar sabret her zaman bak yavrun olcak yavrun dogdumu sizle ilgilencek adamin stres yapma uzme kendini evlenmek yuva kurmak cok zor hele bu devirde ama bosanma cok kolay sabret her zaman

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Canım önce konuşmayı dene konuşup halledebilirsinjz inşallah anlamıyor olmuyorsa da annenlere gitmeyi çare edinme kendine kendi gitsin nereye giderse neden hep kadınlar gitmesi gerekiyor ki istemiyorsa ev açsın ayrı niye baba evine dönüyorsun ki

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sabret kocan nere gidiosa sende ora git kaynanana gidiosa sende git alttan al hep saygı sevgi sabır bunlar evliligin baş tacı diklenmedinmi ortam yumusar sen ters davranirsan kocan daha fazlasini yapar bu adamlar analarina duskun oluyolar ya analari icin bosanmayi bile goze alirlar sabret her zaman bak yavrun olcak yavrun dogdumu sizle ilgilencek adamin stres yapma uzme kendini
Siz yapıcı olmak için bunları söylediniz dahafazla üzülmesin diye düşünüyorum o ayrı konu tepkim size değil yani fakat Saygı sevgi sabır evliliğin baş tacı evet ama karşılıklı olması lazım alttan alması gereken hamile kadın değil koca diye ortada gezen varlıklar zaten yeterince hormonal psikolojik bozukluk yaşıyoruz o dönemde bide bunları neden çekiyoruz ki istemeyen defolsun gitsin Biz güçlü kadınlarız başımızın çaresine bakarız erkeklere muhtaç ve mahkum değiliz çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar