Kızlar bakarmısınız sizinde böyle arkadaşlarınız varmı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Crknkz tarafından oluşturulan Kızlar bakarmısınız sizinde böyle arkadaşlarınız varmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar bakarmısınız sizinde böyle arkadaşlarınız varmı ?
Konbuyu başlatan Crknkz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Crknkz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyim bir tane arkadaşım var kendi kendine tanımadıgım bebekleri olan insanlardan kıyafet topluyor bebek için bn ona asla bu sekilde taleple gitmedimki şükür alabilecek durumumda var bunuda bildigi halde yapıyor böyle.geçenlerde mesaj atmış bebişin kıyafetleri hazır diye şaşırdım kırmakta istemedim anlasın diye kendi aldıklarımı çektim attım koyacak yerim kalamadı artık diye ama sanırım ne demek istedigimi anlamadı..ne yapmam lazm bilmiyorum

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileyim bir tane arkadaşım var kendi kendine tanımadıgım bebekleri olan insanlardan kıyafet topluyor bebek için bn ona asla bu sekilde taleple gitmedimki şükür alabilecek durumumda var bunuda bildigi halde yapıyor böyle.geçenlerde mesaj atmış bebişin kıyafetleri hazır diye şaşırdım kırmakta istemedim anlasın diye kendi aldıklarımı çektim attım koyacak yerim kalamadı artık diye ama sanırım ne demek istedigimi anlamadı..ne yapmam lazm bilmiyorum
Madem senin durumun var arkadaşınıda kırmak istemiyorsun canım buradan birilerine verebilirsin bildiğim kadarıyla ihtiyacı olanlar vardı. Hem arkadaşını kırmazssın hem başkalarına yardımcı olmuş olursun 😊

Crknkz

Kayıtlı Üye
rank
Madem senin durumun var arkadaşınıda kırmak istemiyorsun canım buradan birilerine verebilirsin bildiğim kadarıyla ihtiyacı olanlar vardı. Hem arkadaşını kırmazssın hem başkalarına yardımcı olmuş olursun 😊
Tabiki veririm neden olmasn oda gerçekten ihtiyacı olan birilerine yapsaydı bunu daha makbule geçerdi.bn çekinirm böyle sylerden karsımdaki ne düşünür diye onun böyle yapması garip geldi sadece 🙄

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki veririm neden olmasn oda gerçekten ihtiyacı olan birilerine yapsaydı bunu daha makbule geçerdi.bn çekinirm böyle sylerden karsımdaki ne düşünür diye onun böyle yapması garip geldi sadece 🙄
Bence de garip canım sana katılıyorum zaten 😊 Ama arkadaşında büyük ihtimalle şu anki ekonomik durumu düşünüp sana iyilik olsun die yapmıştır 😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım kırmadan anlatabilirsin benim böyle şeylere ihtiyacım yok diyebilirsin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde arkadaşım kızının eskilerini verdi giydiremem diyemedim aldım ve giyim kutusuna attım. Etrafta araştırdım isteyen var mı diye kimse istemedi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bence burda ihtiyacii olanlar oluyor onlara vereblrsn hem arkadsnda kirilmamis olur hem durumunu blyosa niye boyle bse yapuor onuda anlmadm

Tüm sayfalar yüklendi.