Kızlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,047 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biraz alakasız konu olucak ama dedemin bir Rus motoru var kayıklı motor yani ikinci el satmami istiyor ona alış veriş işlerinden pek anlamıyor ne kadara satmam gerektiğini de bana bıraktı 🤦 bende ne kadara satışa çıkarayım hiç bilmiyorum çok eski deil yeni de deil sizce ikinci el ne kadara vereyim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz alakasız konu olucak ama dedemin bir Rus motoru var kayıklı motor yani ikinci el satmami istiyor ona alış veriş işlerinden pek anlamıyor ne kadara satmam gerektiğini de bana bıraktı 🤦 bende ne kadara satışa çıkarayım hiç bilmiyorum çok eski deil yeni de deil sizce ikinci el ne kadara vereyim
Cnm bence motordan anlayan tamircilere sor ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla ben şayet kendim hiç anlamam ama motordan anlayan pek nadir bayan vardır 😂 ve özelikle gebe kadınların ilgi alanı değil ☺️
Kız motordan çok iyi anlayan bayanlar da var misal benim bulunduğum köyde bayanlar motor sürüyorlar tarla biçiyorlar ama kocaları kahvede oyun oynuyorlar akşama kadar bende buraya gelin geldim 2 sene olucak evleneli kimseyi tanımadığım için danışamiyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kız motordan çok iyi anlayan bayanlar da var misal benim bulunduğum köyde bayanlar motor sürüyorlar tarla biçiyorlar ama kocaları kahvede oyun oynuyorlar akşama kadar bende buraya gelin geldim 2 sene olucak evleneli kimseyi tanımadığım için danışamiyorum
Ya nereye gelin gittin kuzum ☺️ sor bence öğrenirsin en azından

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar