Kızlar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Kızlar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisaa

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun ateşi vardı acile götürdüm şurup verdi onu kullaniyorum bugün biraz daha iyi banyo ettireyim dedim kiyafetini çıkardım vücudu hep küçük sivilcelerle dolu acaba şurup mu alerji yaptı başına gelen oldumu yazarsanız sevinirim arkadaşlar 😥
Canım çok terliyor mu belki terden de olmuş olabilir kıyafetten dolayı cildi nefes almadıysa ince pamuklu şeyler giydir ılık duş aldır ilacın ismi ne birde reçetesine bak istersen yan etkileri yazar kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oğlumun ateşi vardı acile götürdüm şurup verdi onu kullaniyorum bugün biraz daha iyi banyo ettireyim dedim kiyafetini çıkardım vücudu hep küçük sivilcelerle dolu acaba şurup mu alerji yaptı başına gelen oldumu yazarsanız sevinirim arkadaşlar 😥
Daha önceden çıkmış olabilir kuzum sıcaktan da olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlacı bir gün boyunca bir daha verme ve banyo yaptı eğer geçiyor ise isilikdir geçmiyor sa alerji olabilir..

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok terliyor mu belki terden de olmuş olabilir kıyafetten dolayı cildi nefes almadıysa ince pamuklu şeyler giydir ılık duş aldır ilacın ismi ne birde reçetesine bak istersen yan etkileri yazar kuzum
Canım terlemiyor ince giydiriyorum duştan önce üstünü çıkardım vardı ilacida 4 gündür veriyorum yeni bugün sivilceler çıkmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha önceden çıkmış olabilir kuzum sıcaktan da olabilir
Bilmiyorum ben bugün farketim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım terlemiyor ince giydiriyorum duştan önce üstünü çıkardım vardı ilacida 4 gündür veriyorum yeni bugün sivilceler çıkmış

Bilmiyorum ben bugün farketim
İlacın içinde bilgilendirme kağıdı var bak bakalım yan etkilerinde yazıyor mu böyle şeyler

İlacın ismi ne kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar