Kizlar bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kizlar bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 507 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bakarmısınız
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
20230323_105454.jpg
telefonun iyi çekmediği için anca böyle çeke bildim oğlumun sağ yanağı böyle kızarık diyer yerlerinde birşey yok gece sürekli sağ tarafa yatıyor neden böyle alerji yapacak birseyde yemedim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3671 telefonun iyi çekmediği için anca böyle çeke bildim oğlumun sağ yanağı böyle kızarık diyer yerlerinde birşey yok gece sürekli sağ tarafa yatıyor neden böyle alerji yapacak birseyde yemedim
Merhabalar canım ara ara mi hep mi oyke genel de alerjden olur deterjan dan çok opulmeden olur ama o tarafa yattığı içinde olabilir çok ta kötü durmuyor gibi ama

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar canım ara ara mi hep mi oyke genel de alerjden olur deterjan dan çok opulmeden olur ama o tarafa yattığı içinde olabilir çok ta kötü durmuyor gibi ama
ilk defa bugün böyle oldu geçe sağ tarafa yatıyor sabaha kadaral ara ara kalkıyor ama yine otarafa yatiyor sahurda alerji yapacak bisi yemedim deterjan kullanmıyorum canim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
ilk defa bugün böyle oldu geçe sağ tarafa yatıyor sabaha kadaral ara ara kalkıyor ama yine otarafa yatiyor sahurda alerji yapacak bisi yemedim deterjan kullanmıyorum canim
O zaman iz olmuştur canım benim bir kaç gün gecmse bir şey vardır o zaman götür kontrole ama sanki iz gibi geçmeye başlar da inşallah rahat edersiniz Allah kabul.etsin buarada

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar