Sorum var K覺zlar bak覺n bi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee taraf覺ndan oluturulan K覺zlar bak覺n bi bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 407 kez g繹r羹nt羹lenmi, 16 yorum ve 4 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 K覺zlar bak覺n bi
Konbuyu balatan Mervee
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Mervee

Sali Ozi

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
6 Mart 2022
K覺zlar ilk gebelikte hi癟 ba覺ma gelmedi, ne yesem i癟sem boaz覺m da kal覺yor midem yan覺yor s羹rekli bi ac覺 su打 boaz覺m yan覺yor birey tak覺lm覺 gibi bu nas覺l ge癟er bilen var m覺?
Ka癟 haftaliksin kuzum su an benimde yaad覺覺m durum hatta bgun doktoruma da danisacagim yemekten kesildim resmen y羹reime oturuyor gibi cnm geceleri de birka癟 yudum souk s羹t i癟iyorum yada salatal覺k yiyorum anca 繹yle uyuyabiliyorum kuzum gun icinde de salataligi cok yemeye 癟al覺覺yorum baya rahats覺z bir durum 癟ok ge癟mi olsun tatl覺m 手

Mervee

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Aral覺k 2021
Talcid yada gaviskon urup mide yanmas覺na birebirdir.
Hamilelikte 襤癟iliyorsa doktora bi soray覺m da versin 癟ok berbat
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Ka癟 haftaliksin kuzum su an benimde yaad覺覺m durum hatta bgun doktoruma da danisacagim yemekten kesildim resmen y羹reime oturuyor gibi cnm geceleri de birka癟 yudum souk s羹t i癟iyorum yada salatal覺k yiyorum anca 繹yle uyuyabiliyorum kuzum gun icinde de salataligi cok yemeye 癟al覺覺yorum baya rahats覺z bir durum 癟ok ge癟mi olsun tatl覺m 手
35+1 can覺m hi癟 yoktu yeni balad覺, birey yiyemiyorum bende s羹t salatal覺k deniyim belki ge癟er. Teekk羹r ederim kuzum

Ben 9 ay boyunca bunu 癟ektim siz yine salatal覺k yiyorsunuz bana o bile dokundu yeil elma ve erik 癟ok iyi gelmiti bana
Erik s羹rekli yiyorum ama o bile dokunuyor, sanki boaz覺m da tak覺l覺 kal覺yor inallah ge癟er

Son d羹zenleme:

Mervee

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Aral覺k 2021

Mervercan

Yua Han
Mod
Ay覺n Annesi
rank
Kat覺l覺m
3 Aral覺k 2021
Saol can覺m denicem mutlaka 弘

Saol can覺m onlar覺 da denicem, haftaya kontrol var mutlaka s繹ylicem 癟ok zor ge癟iyor 弘
Allah yard覺mc覺n olsun kuzum bende 癟ekiyorum onu maalesef 丹領儭

T羹m sayfalar y羹klendi.