Kizlar banada cinsiyet tahmini yaparmisniz en çokta hisleri kuvvetli arkadaşlardan bekliyorum😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rüyam0644 tarafından oluşturulan Kizlar banada cinsiyet tahmini yaparmisniz en çokta hisleri kuvvetli arkadaşlardan bekliyorum😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar banada cinsiyet tahmini yaparmisniz en çokta hisleri kuvvetli arkadaşlardan bekliyorum😂😂
Konbuyu başlatan Rüyam0644
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20220417_141452.jpg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rüyam0644

Kayıtlı Üye
rank
Ama bu çok küçük annesi 😍😍 valla şuana kadat kime ne dediysem tuttu 😂😂 ama yinede yapayım benim Minnak oğlum gibi aynı 😍😍 Rabbim gönlünden geçeni sağ salim nasip etsin kuzum 🤲🏻
Ay inşAlalh dedigin gibi olur canim🤲 cok istiyorum bide oglum olsun dunya tatlisi bi kizim var sukurler olsun ama Allah im neyi nasip gorurse o olur tabiki hayirli ve saglikli olsunda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay inşAlalh dedigin gibi olur canim🤲 cok istiyorum bide oglum olsun dunya tatlisi bi kizim var sukurler olsun ama Allah im neyi nasip gorurse o olur tabiki hayirli ve saglikli olsunda
Sağlıklı olsun kuzum inslahh rabbim gönlünden geçeni nasip eder 2 meyveyi bir den tatmış olursun 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.