Sorum var Kizlar bebeğim aürekli kusuyor

• Konbuyu başlatan Brm
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brm tarafından oluşturulan Kizlar bebeğim aürekli kusuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebeğim aürekli kusuyor
Konbuyu başlatan Brm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Brm
B

Brm

Guest
Merak ediyorum kizlar 2. Ayimiza girdik bu siralar 2 3 haftadır arttı kusması emiyor 1 saat 40 dk dik tutup gazını çıkarmazsam kusuyor yatar yatmaz gazini çıkarsam bile yine kusuyor bazen ağzı dolusu bazen az bazen burnumdan bile geliyor normal mi kusması sizin bebeklerde böyle sorun oldu mu normal mi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merak ediyorum kizlar 2. Ayimiza girdik bu siralar 2 3 haftadır arttı kusması emiyor 1 saat 40 dk dik tutup gazını çıkarmazsam kusuyor yatar yatmaz gazini çıkarsam bile yine kusuyor bazen ağzı dolusu bazen az bazen burnumdan bile geliyor normal mi kusması sizin bebeklerde böyle sorun oldu mu normal mi
Benim oğlumda olmuştu artık yorulmuştum sürekli kusmasından hangi doktora götürdüysem normal demişti yatırırken yastığını biraz dik tut bide hep gazını çıkar canım 🤗

B

Brm

Guest
Benim oğlumda olmuştu artık yorulmuştum sürekli kusmasından hangi doktora götürdüysem normal demişti yatırırken yastığını biraz dik tut bide hep gazını çıkar canım 🤗
Çıkarmaya çalışıyorum canim bazen çıkmıyor inan uyurken sürekli kustu mü diye bakmaktan diğer işlerimi yapamiyorum bazen gazini alırken kusiyr kötü bi durum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok normal doyduğu için fazlasını kusuyor benim kızımda 6 aya kadar hep kustu endişe etme zamanla geçicek inşallah

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen fazla emiyor sütun fazlasını atıyor. Eğer usutmediyse

B

Brm

Guest
Fazla emiyor bazen kustugu zaman tekrar emmek.istiyor ama gazini alip uzun sure yatırmazsam daha az kusuyo yoksa direk emdiginin hepsini cikartiyo altında bi hastalık felan olmasın dan korktum aslına ama inşallah tek fazla.emmesinden dolayıdır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar