Kızlar bebeğim doğum kanalına girmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Kızlar bebeğim doğum kanalına girmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeğim doğum kanalına girmiş
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
33 haftalıqım yürürken çok fazla vajina bölqemde ağrı hissediyorum sanki alt bölqem çıkacak gibi sizde de bu durum oldu mu
Canım bu dediklerini ben 32. haftadan sonra yaşadım. Kontrole gittiğimde doktorum sen sancı çekmişsin bebeğin başı yerleşmeye baslamış ilaç kullanıp istirahat edeceksin demişti öyle de yaptım. 40+1 de doğum yaptım 2 ay yatmış oldum. Bence sende doktor kontrolünü erkene al durumuna baksınlar. Doktora gidene kadar da hareketlerini kısıtla benim görüşüm.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu dediklerini ben 32. haftadan sonra yaşadım. Kontrole gittiğimde doktorum sen sancı çekmişsin bebeğin başı yerleşmeye baslamış ilaç kullanıp istirahat edeceksin demişti öyle de yaptım. 40+1 de doğum yaptım 2 ay yatmış oldum. Bence sende doktor kontrolünü erkene al durumuna baksınlar. Doktora gidene kadar da hareketlerini kısıtla benim görüşüm.
Dün gittim doktora nstde sancım çıkmadı ama

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Çıkmaması iyi bişey canım haftan küçük daha. Ben sadece kendimden örnek verdim herkeste bir olacak değil tabi ki doktora söyledin mi bu şikayetini ne dedi peki
Sormayı unuttum 😔 kontrolüme büyük oğlumla gittigim için doktoruma bu şikayetimi anlatamadim biraz unutkanliqim var bugün aklıma geldi bunu sormak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar