Kizlar bebegime dua edermisin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zozan tarafından oluşturulan Kizlar bebegime dua edermisin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,306 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebegime dua edermisin
Konbuyu başlatan Zozan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zozan

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
Allah yar ve yardımcın olsun canım Rabbim hiç bir anne babayı evladiyla sinamasin 🤲 inşallah dediklerinin tam tersi çıkar da yanlış görmüşlerdir 🌺 canını sıkma canim Rabbim. Sağlık ve sıhhat gelmeyi nasip etsin inşallah ❤️

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Allah yar ve yardımcın olsun canım Rabbim hiç bir anne babayı evladiyla sinamasin 🤲 inşallah dediklerinin tam tersi çıkar da yanlış görmüşlerdir 🌺 canını sıkma canim Rabbim. Sağlık ve sıhhat gelmeyi nasip etsin inşallah ❤️
Amin inşallah canım dunden beri kendime gelemiyorum hersey Allah'tandır diyorum ama genede çok uzuluyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
Stres yapma kuzum Allah'ın izni ile hiç bir sıkıntı yoktur minikte yanılma payları çok yüksek oluyor en garantisi detaylı ultrason içini rahat tut bol bol dua et 🤲🏻😘

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma kuzum Allah'ın izni ile hiç bir sıkıntı yoktur minikte yanılma payları çok yüksek oluyor en garantisi detaylı ultrason içini rahat tut bol bol dua et 🤲🏻😘e
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dua ediyorum ama ister istemez kafam da kaliyo bide önüme kağıt koymuşlar gebelik sonlansin diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bişey çıkmaz.kuzum yanılma olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Dua ediyorum ama ister istemez kafam da kaliyo bide önüme kağıt koymuşlar gebelik sonlansin diye
Doktorlara bakma yanılma payı çok yüksek oluyor onlara kalsa en ufak şeyde gebeliği sonlandir diyorlar TE Allah'ım yaa 🤦🏻‍♀️. Stres yapma kzuum bak için rahat ettin zamaninda benim yengeme doğana kadar çocuk dowm sendromlu gebeliği sonladnri dediler hep çocuk sapasağlam doğdu. 4 ay önce teyzem mesela doğum yaptı doktorlara kalsa bebeğin böbreği yoktu, ayağı çarpıktı ya anne karnında vefat ederdi yada doğunca ama şuan 4 aylık ve hiç bir sıkıntısı yok inannir mısın en iyisini rabbim bilir. Detaylı ultrasonu bekle sen kuzum

Bir doktora da bağlı kalma kuzum başka doktorlarada gözük

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sizinle olsun canım inşallah hicbiseyi yoktur bebeğinini sıkma canını bol bol dua et doktorlar çok yanılıyorlar inşallah seninkide öyle olur Rabbim sizi korusun

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlara bakma yanılma payı çok yüksek oluyor onlara kalsa en ufak şeyde gebeliği sonlandir diyorlar TE Allah'ım yaa 🤦🏻‍♀️. Stres yapma kzuum bak için rahat ettin zamaninda benim yengeme doğana kadar çocuk dowm sendromlu gebeliği sonladnri dediler hep çocuk sapasağlam doğdu. 4 ay önce teyzem mesela doğum yaptı doktorlara kalsa bebeğin böbreği yoktu, ayağı çarpıktı ya anne karnında vefat ederdi yada doğunca ama şuan 4 aylık ve hiç bir sıkıntısı yok inannir mısın en iyisini rabbim bilir. Detaylı ultrasonu bekle sen kuzum

Bir doktora da bağlı kalma kuzum başka doktorlarada gözük
Insallah cnm yanilmislardir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar