Kızlar bebeğinin hıçkırığıni hisseden varmi karninda🙊😘😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Kızlar bebeğinin hıçkırığıni hisseden varmi karninda🙊😘😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,030 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebeğinin hıçkırığıni hisseden varmi karninda🙊😘😂
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Hep bi dönem bebegimin rizmik bi sekilde attığını hissediyordum kalp gibi bi süre sonra geçiyordu dr sordum hıçkırık dedi boyle hisseden varmi acaba

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli hıçkırıklara var saatleri değişmez oğlumda da öyleydi 🤭 hatta doğunca aynı saatlerde yine hickiriyorlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hep bi dönem bebegimin rizmik bi sekilde attığını hissediyordum kalp gibi bi süre sonra geçiyordu dr sordum hıçkırık dedi boyle hisseden varmi acaba
Evet hemde neredeyse 7 24 hıçkırırdı 😀 doktor iyi bişey olduğunu emme refleksini geliştirdiğini söyledi ve dediği gibi de oldu doğar doğmaz hemen tutuverdi memeyi ve emmesi de çok kuvvetliydi hiç zorluk yaşamadım

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Bende gunde 3 4 defa hisediyorum , çok guzel bi duygu
Degilmi yaa sanki konusuyor gidi bi duygu cook güzel bi yandanda nasi desem huzursuz bi sey ama asla kötü anlmada degil oyle orda bisey var ne bileyim yaa anlatılmaz yaşanır bi duygu RABBİM her isteyen anneye nasip eder ins
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıkken hissediyorsunuz inşallah bnde hissederim öyle 🥰😊😊
Hissedersin tabi cnm ins yani 6.ayda artik orda bi ritmik bisey var diyordum anlamıyordum sonra git gide karnim oynamaya basladi oldugunda dr sordum hıçkırık dedi cook istemsiz sekile güldüm sevindim 🙊😚😂😂diğerlerinde dw oldu ama bu tam tecrübe ettim artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar